خانه / روانپزشکی / افسردگی / افراد مشهوری که افسردگی داشته اند

افراد مشهوری که افسردگی داشته اند

ستاره هایی که افسردگی داشته اند

بسیاری از ستاره ها با وجود شهرت خود ،از احساس کم ارزشی و غم، بی قراری، تحریک پذیری و بی تفاوتی مرتبط با افسردگی رنج می برند. بسیاری از ستاره ها از حملات گریه و خستگی رنج می برند، و در تمرکز کردن مشکل دارند.

شاید با دیدن این ستاره ها که همگی زمانی با افسردگی دست و پنجه نرم می کرده اند،امیدواری تان دو چندان شود که افسردگی قابل درمان است.

جیم کری

1-جیم کری:کار جیم کری شاد کردن مردم است اما در زندگی واقعی او چندان شادی وجود نداشته!

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در سراسر کشور

کمتر هزینه کنید! خدمات بهتری بگیرید! بیشتر سود کنید!

اینجا کلیک کنید

جیم کاری در شرایط ناامیدی به دنیا آمد و در دوران کودکی اش مادرش بیمار و پدرش بیکار بودند. او مجبور شد از دبیرستان کناره گیری کند و برای خرج زندگی خود و خانواده اش تمام وقت کار کند.

کری سالها داروی ضد افسردگی مصرف می کرده است.

 

نویسنده رمان هری پاتر

نویسنده رمان هری پاتر

2-جی-کی رولینگ

قبل از تبدیل شدن به یک نویسنده شدیدا موفق و خالق هری پاتر، JK رولینگ افکار خودکشی داشت!

او یک مادر تنها در یک آپارتمان تنگ و تاریک پس از ازدواجی که منجر به جدایی شد بود! اما او تصمیم گرفت بجای خودکشی ،دخترش را انگیزه کارش قرار دهد و شروع به نویسندگی کرد و اینگونه تبدیل به خالق هری پاتر با میلیون ها دلار درآمد شد. او همیشه از آن روزهای سخت زندگی اش یاد می کند.

 

باز آلدرین

3-باز آلدرین فضا نورد

پس از برگشتن از کره ماه باز آلدرین دچار الکلیسم و افسردگی و مشکلات رابطه با همسرش شد که نهایتا به طلاق منجر شد. باز آلدرین پس از ازدواج مجددش درمان جدی را شروع کرد و موفق شد هم الکل را ترک کند و هم بر مشکل افسردگی اش غلبه نماید.

 

 در نوشتارهای بعدی شمارا با چهره های بیشتری که با اختلالات روانپزشکی جنگیده اند آشنا خواهیم نمود.با ما همراه باشید.

 

لیزر مو

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان
گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه