خانه / روانپزشکی / افسردگی / افراد مشهوری که افسردگی داشته اند

افراد مشهوری که افسردگی داشته اند

ستاره هایی که افسردگی داشته اند

بسیاری از ستاره ها با وجود شهرت خود ،از احساس کم ارزشی و غم، بی قراری، تحریک پذیری و بی تفاوتی مرتبط با افسردگی رنج می برند. بسیاری از ستاره ها از حملات گریه و خستگی رنج می برند، و در تمرکز کردن مشکل دارند.

شاید با دیدن این ستاره ها که همگی زمانی با افسردگی دست و پنجه نرم می کرده اند،امیدواری تان دو چندان شود که افسردگی قابل درمان است.

جیم کری

1-جیم کری:کار جیم کری شاد کردن مردم است اما در زندگی واقعی او چندان شادی وجود نداشته!

جیم کاری در شرایط ناامیدی به دنیا آمد و در دوران کودکی اش مادرش بیمار و پدرش بیکار بودند. او مجبور شد از دبیرستان کناره گیری کند و برای خرج زندگی خود و خانواده اش تمام وقت کار کند.

کری سالها داروی ضد افسردگی مصرف می کرده است.

 

نویسنده رمان هری پاتر

نویسنده رمان هری پاتر

2-جی-کی رولینگ

قبل از تبدیل شدن به یک نویسنده شدیدا موفق و خالق هری پاتر، JK رولینگ افکار خودکشی داشت!

او یک مادر تنها در یک آپارتمان تنگ و تاریک پس از ازدواجی که منجر به جدایی شد بود! اما او تصمیم گرفت بجای خودکشی ،دخترش را انگیزه کارش قرار دهد و شروع به نویسندگی کرد و اینگونه تبدیل به خالق هری پاتر با میلیون ها دلار درآمد شد. او همیشه از آن روزهای سخت زندگی اش یاد می کند.

 

باز آلدرین

3-باز آلدرین فضا نورد

پس از برگشتن از کره ماه باز آلدرین دچار الکلیسم و افسردگی و مشکلات رابطه با همسرش شد که نهایتا به طلاق منجر شد. باز آلدرین پس از ازدواج مجددش درمان جدی را شروع کرد و موفق شد هم الکل را ترک کند و هم بر مشکل افسردگی اش غلبه نماید.

 

 در نوشتارهای بعدی شمارا با چهره های بیشتری که با اختلالات روانپزشکی جنگیده اند آشنا خواهیم نمود.با ما همراه باشید.

 

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مرکز تحقیقات مغزواعصاب و روان

گروه پزشکان مغزواعصاب جایروس از سال 1388 با ترکیبی از اساتید دانشگاه و مجرب ترین کادر درمان حیطه مغز و اعصاب و روان کار خود را آغاز نموده است. این مجموعه تخصصی متشکل از پزشکان متخصص مغز و اعصاب، اعصاب و روان (روانپزشک)، روانشناس ، روان درمانگر، نوروتراپیست ،گفتار درمانگر،کاردرمانگر،فیزیوتراپیست و.... با هدف ارائه خدمات تشخیصی، درمانی و بازتوانی در جهت ارتقا توانمندی ها و تسریع تشخیص و بهبود اختلالات مرتبط در حیطه اعصاب، روانشناسی و روانپزشکی و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و روش های درمانی (نوروفیدبک ،بیوفیدبک، شناخت درمانی،رفتار درمانی، روان درمانی شناختی،بازی درمانی،دارو درمانی،رفتار درمانی دیالکتیکی و ...) در خدمت شما عزیزان است. مجموعه تخصصی جایروس با 4 مطب فعال در تهران و 9 مطب فعال دیگر در سراسر کشور،یکی از بزرگترین مراکز درمانی اختلالات حیطه مغز و اعصاب و روان در کشور می باشد. ---------------------------------------- برای دیدن نشانی و اطلاعات تمام شعب تهران و شهرستانها، اینجا کلیک کنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه