خانه / اختلالات روانپزشکی / اختلال خوابی که کمتر کسی آن را اختلال می داند…

اختلال خوابی که کمتر کسی آن را اختلال می داند…

 

شایعترین اختلال خواب می باشد که میزان شیوع ان 50 %  در بچه های 3 تا 13 ساله دارد.

صحبت کردن در خواب

حرف زدن در خواب اغلب با راه رفتن در خواب و وحشتهای شبانه همراه است که نشان دهنده وجود یک پاتوفیزیولوژی مشترک در این 3 اختلال می باشد.

اگر چه درمان پاراسومنیای مرتبط با خواب غیر …… کمتر نیاز به مطالعه خواب دارد اما چند مقیاس وجود دارد که دیده شده است ، می توانند مفید باشند، علاوه بر این مقیاس ها استفاده از برنامه های منظم و رعایت بهداشت خواب و در موارد شدید استفاده از داروهای مناسب البته با تجویز متخصص مخصوصا داروهای 3 حلقه ای ، مکن است موثر باشد .

اگر فرزند شما در خواب بسیار صحبت می کند می تواند با اقدام سریع و به موقع از بروز اختلالات خواب در بزرگسالی وی جلوگیری کنید.

مرکز تخصصی آلومینا با متخصصان و فوق تخصصان خواب ، پیشرو در تشخیص و درمان اختلالات خواب می باشد

مرکز تخصصی فیزیوتراپی و توانبخشی شایگان مهر

درباره مدیر ارشد دپارتمان روانشناسی

مریم عبداللهی روانشناس و نوروتراپیست دارای 14 سابقه فعالیت در زمینه های مشاوره تربیتی،آموزشی کودک وخانواده رفتار درمانی درمانگر کودکان در حیطه های کودکان استثنایی، بیش فعالی،تشخیص اوتیسم درمانگر بزرگسالان در زمینه های تقویت حافظه،ارتقای عملکرد ذهنی،اضطراب ومشاوره روابط پیش از ازدواج ( رفتار و بهداشت جنسی ). در صورت تمایل به تعیین نوبت ویزیت با ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

عضویت در خبرنامه ثبت نام
ثبت نام شما با موفقیت انجام شد
در خبرنامه ما عضو بشید و دسترسی خودتون به اطلاعات جالب و جذاب رو راحت کنید. باقی کارها رو ما برای شما انجام میدیم. تنظیم خبرنامه خبرنامه سلامت خبرنامه مغز و اعصاب و روان خبرنامه زیبایی و تغذیه