8 نشانه ای که می گوید زمان ملاقات با روانشناس فرا رسیده است

8 نشانه ای که می گوید باید با یک روانشناس ملاقات کنید

–        عملکرد بد در محل کار

تغییرات در عملکرد کاری در افراد در حال مبارزه با احساسات و مشکلات روانی شایع  می باشد. اگر احساس می کنید روز به روز در محل کار پس رفت می کنید و یا انرژی انجام کار یا توجه وتمرکز لازم برای انجام کارها را ندارید قبل از اینکه ضعف عملکرد شما کارفرما را متوجه خود کند بهتر است دنبال راه چاره باشید.همیشه خوب نیست که به تنهایی با همه ی مشکلات مبارزه کنید گاهی بهتر است کسی شما را در این راه همراهی کند.

–        آن زمان که هیچ چیزی شما را شاد نمی کند یا علاقه ای به انجام هیچ چیزی ندارید.

تجمعات فامیلی، معاشرت با دوستان، یا فعالیت های که قبلاً  به آنها علاقه داشتید،  اکنون شما را شاد نمی کند و رغبتی به انجام آنها ندارید. اگر فکر می کنید همه چیز بی معنی است ، و چیزی شما را به وجد و هیجان نمی آورد. زمان آن رسیده که با یک روانشناس صحبت کنید.

–        روابط دور با همسر

مشکلی برای شما پیش آمده و اصلاً نمی خواهید با همسر خود مطرح کنید، برای رفتن به خانه ذوق ندارید،روابط شما با همسرتان فقط به اتاق خواب خلاصه می شود یا برعکس مدتهاست رابطه ای با هم نداشته اید. اینها نشانه هایی است که به شما می گوید بهتر است برای زوج درمانی و خانواده درمانی اقدام کنید. حضور در کنار یک روانشناس واقعاً می تواند به بهبود روابط و به برداشتن فاصله بین شما کمک کند.

–         زمانی که دوستان نگران شما هستند.

شاید برای شما هم پیش آمده که دوستانتان مدام می گویند ” ما واقعاً نگرانتیم” این نشان می دهد که واقعاً یک اشتباهی در حال اتفاق افتادن است. عصبانی نشوید، آنها فقط خیلی ساده می خواهند کمک کنند. برای موضوعی که دوستانتان را نگران می کند بهتر است با یک روانشناس مشورت کنید.

8 نشانه ای که می گوید باید با یک روانشناس ملاقات کنید

منبع:

healthwantcare

, 8 نشانه ای که می گوید زمان ملاقات با روانشناس فرا رسیده است لعیا عباسی اصل- دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی تهران

                     مشاور مهارت های فرزند پروری و اصلاح رفتار کودکان

تماس با ما

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x