8 نشانه ای که می گوید زمان ملاقات با روانشناس فرا رسیده است

مشاوره

همه ی مردم در مراحلی از زندگی، شرایط دشواری را تجربه می کنند. غم و اندوه، استرس و از دست دادن بخشی از زندگی هر فرد است، در بیشتر موارد ما می توانیم احساسات خود را در این مواقع مدیریت کنیم، با این حال مواردی نیز پیش می آید که صحبت کردن و مشورت کردن با دیگری را انتخاب می کنیم، حال این دیگری می تواند دوست باشد و یا یک فرد متخصص.

اما آیا می دانید چه موقع باید با دوست مشورت کرد و کی بهتر است از کمک یک فرد متخصص بهره بگیرید؟

–        آن زمان که شما احساسات را  با شدت خیلی زیادی بروز می دهید.

همه ی ما گاهی اوقات خشمگین می شویم و یا غصه می خوریم. اما سوال این است که شما چه موقع و به چه شدتی این احساسات را نشان می دهید؟ اگر کسی هستید که حتی برای فعالیت های روزمره ای که طبق روال پیش نمی رود بیش از حد عصبانی می شوید، باید بدانید با مشکلی اساسی روبرو هستید. یا شاید شما کسی هستید که هر چیز کوچک را به یک فاجعه بدل می کنید. اینها نشانه های اضطراب است. نشانه ی اینکه چیزی درست نیست. بنابراین بهتر است از یک روانشناس برای یادگیری مدیریت بهتر احساسات خود کمک بگیرید.

شما از یک واقعه ای جان سالم بدر بردید اما نمی توانید فکر کردن در باره آن حادثه یا واقعه را متوقف کنید.

شاید دوستی را از دست داده اید، یا ضرر مالی دیده اید، فکر در رابطه با این موضوعات وقت زیادی را از شما می گیرد  و زندگی روزمره شما را مختل کرده است. مردم احساس می کنند احساس غم اندوه به مرور زمان خود به خود بر طرف می شود، اما باید بدانید همیشه اینطور نیست، همیشه زمان به نفع ما کار نمی کند. درد از دست دادن کسی یا کاری می تواند به مرور زمان مشکلات خواب، به هم خوردن روابط و گرایش به الکل و مواد را به همراه داشته باشد. اگر شما کسی هستید که منتظرید دوست یا عضوی از خانواده ی شما با مرور زمان فراموش کند بهتر است از یک فرد متخصص  کمک بگیرید تا با بهترین روشها برای متوقف کردن درد و برگشتن هرچه سریعتر به روال عادی زندگی شما را راهنمائی کند.

–        سر درد مداوم که توضیحی برای آن ندارید، درد معده و از دست دادن ایمنی بدن

زمانی که با شرایط عاطفی متفاوتی روبرو می شویم ،بدن هم جسمی و هم روانی به آن مورد واکنش نشان می دهد. مطالعات متعدد نشان می دهد که استرس می تواند با بیماریهای جسمی، اعم از سر درد، مشکلات معده، سرماخوردگی های مکرر و حتی فقدان میل جنسی همراه باشد. بعلاوه عده ای هم از درد عضلانی مکرر شکایت دارند که در واقع می تواند به دلیل مشکلات عاطفی باشد. اگر درد های جسمی شما در شرایطی است که موضوعی عاطفی شما را رنج می دهد، یک روانشناس می تواند به شما کمک کند تا با مشکلات روحی و فشار و استرس ناشی از آن به روشی مناسب مقابله کنید.

 

–        زمانی که می خواهید وابستگی به الکل و مواد را درمان کنید.

اگر شما اغلب مستید و مواد مصرف می کنید، باید بدانید که تلاش می کنید از چیزی فرار کنید، یا شاید در یک مقطع زمانی زیاد غذا می خورید و یا بی اشتها هستید، باز باید بدانید اینها مواردی است که نشان می دهد چیزی غیر عادی در جریان است. اینها می تواند نشان دهنده ی افسردگی و یا استرس مزمن باشد.

 8 نشانه ای که می گوید باید با یک روانشناس ملاقات کنید

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x