5 نکته برای والدین با کودکان خشن، مبارز

odd

نکته 1: درمان ترکیبی

برنامه رفتاری و داشتن انضباط به همراه دارو بهترین راه حل برای رفتار مقاوم است. مدیریت احساسات میتواند به کودک یانوجوان کمک کند تا کنترل بیشتری بر روی رفتار خود داشته باشد.

نکته 2:

به یاد داشته باشید که رفتار کودک اغلب پس از شرکت در یک برنامه خاص و قانونمند بدتر شده و سر پیچی می کند ،برای اینکه او نمی خواهد به خواسته های شما پاسخ دهد ، در نتیجه رفتار های منفی وی بیشتر میشود.

نکته3:

اگر فرزند شما نسبت به کودکان همسالش کج خلق و انفجاری تر رفتار می کند ، اختلال نافرمانی دارد و باید برخی رفتارها و درمان ها را مد نظر بگیرید.

 

نکته 4:

این ایده خوبی نیست که برای انجام یک تکلیف قاعده زمانی بگذارید زیرا انها سعی خواهند کرد با شما مبارزه کنند و فقط ممکن است یکی از چند کاری که بر عهده آنها گذاشته اید را انجام دهند. زمان نباید برای آنها تعیین شود.

نکته 5:

حداقل شش ماه طول می کشد تا تغییر رفتاری در این کودکان اتفاق بیفتد و باید یک تیم اعم از حضور مستمر والدین در جلسات مشاوره و رفتار درمانی ، یک درمانگر خوب و یک برنامه ، زیرا این کودکان نیاز به حمایت و احساس امنیت دارند .

 

منبع :

additudemag

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *