22 موردی که نمی دانید تا چه حد می تواند اطرافیانتان را تحت تأثیر قراردهد

22 موردی که نمی دانید تا چه حد می تواند اطرافیانتان را تحت تأثیر قراردهد

همه فکر می کنند دیگران فقط به چیزهای بزرگ توجه می کنند.اما موارد جزئی وجود دارد که به راحتی دیگران را تحت تأثیر قرار می دهد. نوع تصویری که شما به جهان اطراف دارید می تواند با اعمال، نگرش ها، رفتار و حتی ظاهر شما  تعیین شود. این موارد حتی در برخورد چند ثانیه اول نیز  مورد توجه می باشد. واقعاً اجازه می دهید مردم شما را چگونه بفهمند و بشناسند؟ در زیر به 22 موردی اشاره می شود که میتواند تأثیر بزرگ و حتی پایداری از شما بر دیگران داشته باشد.

1)    پوشش

ظاهر شما اولین چیزی است که مردم می بینند، لباس، مو، کفش و …حتی وقتی صحبت می کنید آنها به لب و دندان شما توجه می کنند. برای اینکه بتوانید مردم اطراف را تحت تأثیر قرار دهید، لباسی مناسب بپوشید و هر صبح زمانی را برای آماده شدن اختصاص دهید.

2)    آن تایم بودن

وقتی سر قراری دیر می رسید اجازه می دهید طرف مقابل بدون حضور شما در مورد شما قضاوت کند. انتظار برای کسی که سر ساعتی با شما قرار دارد می تواند خسته کننده و آزار دهنده باشد، دیر رسیدن شما این پیغام را به شخص مقابل می دهد که شما برایش ارزشی قائل نیستید.

3)    عمل نکردن به قول ها

برخی افراد با اینکه می دانند بعضی کارها را نمی توانند یا حتی نمی خواهند انجام دهند باز وعده می دهند. اینکار به مرور دیگران را نسبت به شما دلسرد و بی اعتماد می کند حتی می تواند سبب خشم آنها شود. وعده های را بدهید که می دانید انجام می دهید فکر نکنید کوچک است و مهم نیست و فراموش می شود.

4)    احترام به دیگران

 احترام شامل همه می شود از بزرگسالان تا کودکان. حتی اگر کسی عقیده ای متفاوت با شما دارد سعی کنید به فکر او احترام بگذارید. اگر کسی دیدگاه شما را رد می کند باز هم شما می توانید فردی متمدن باشید. شما اگر احترام آنها را نگه دارید شاید بتوانید آنها را متأثر کنید.

5)    اجتماعی بودن

اگر در محله یا فامیل یا دانشگاه برنامه ی خاصی است سعی کنید در آنها شرکت کنید و تا جایی که می توانید از برنامه های آنها حمایت کنید.

6)    گفتن لطفاً و متشکرم

 با این کلمات کوچک می توانید تأثیر گذاری طولانی مدت را تضمین کنید. قدردانی از مردم حتی برای کوچکترین چیزها نیز محبت شما را نشان می دهد. اینکار این پیغام را به اطرافیانتان می دهد که کارهای آنها را میبنید و متوجه زحمتشان هستید.

7)    لبخند زدن

لبخند مسری است. اگر غریبه ای وارد فروشگاه شما می شود لبخند شما پاسخی است که مانع از بازگشت وی از فروشگاه خواهد بود.

8)     استفاده نکردن مداوم از تلفن همراه

وقتی کسی با شما حرف می زند به او گوش دهید. گوشی موبایل فن آوری شگفت انگیزی است اما نیاز نیست هر ثانیه از هر روز دست شما باشد.

9)    وفادار بودن به زندگی و همسر

همه ی مردم صداقت و رابطه سالم را تحسین می کنند.اگر شما کسی باشید که به شریک زندگی خود وفادارید و او را از اولویت های زندگی خود می دانید بخصوص در این شرایط که داستانهای فراوانی از خیانت و طلاق شنیده می شود، می توانید اطرافیان را تحت تأثیر قرار دهید.

10)   حمایت از فرزندان

حضور شما در کنار کودک مثل حضور در انجمن اولیا و مربیان، جشن فارغ التحصیلی او و بازی کردن و اختصاص زمانی برای گوش دادن به حرفهای کودکتان مواردی است که شما را به عنوان والدی خوب معرفی می کند.

11)   واضح صحبت کردن و برقراری تماس چشمی

وقتی با کسی صحبت می کنید آرام و شمرده حرف بزنید و صبر کنید تا حرفهایش تمام شود. به اطراف نگاه نکنید اجازه دهید بداند که به او توجه دارید.

12)   آدامس نجویدن

در موقعیت هایی مثل در جمع دوستان بودن آدامس جویدن مشکلی ندارد، اما در جاهای رسمی و مواقعی که می خواهید صحبت کنید اصلاً جالب نیست.

13)    دست دادن و خوش آمد گویی کردن

زمانی که کسی وارد جمع شما می شود به استقبال او بروید و دست بدهید و خوش آمد گویی کنید.

14)     سهیم کردن دیگران در دانش خود

مهارت ها و دانش خود را به دیگران نیز بیاموزید. اینکار سبب می شود همیشه با دید احترام به شما بنگرند.

 

15)     تمیز نگه داشتن ماشین تان

16)     داشتن نگاه مثبت به زندگی

17)     آگاهی داشتن به مسائل روز جهان

18)     درس گرفتن از اشتباهات       

19)     کمک به دیگران

20)     سازماندهی و نظم داشتن

21)     سفر

وقتی شما کسی باشید که علاقه ی زیادی به کسب تجربه،ایجاد خاطره و آشنایی با فرهنگ های مختلف را دارد،برای دیگران جذاب و قابل احترام خواهید بود.

22)    احترام به حقوق دیگران و قوانین

منبع:

Lifehack

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *