کج خلقی بعد از رابطه جنسی

اضطراب روی تخت

 

کج خلقی بعد از رابطه جنسی      Pastcoital Dysphoria

 

کج خلقی بعد از رابطه جنسی در فاز بازیابی بعد از ارتباط جنسی زمانیکه اکثر افراد احساس آرامش عضلانی و روحی می کنند ، اتفاق می افتد.

این افراد علی رغم اینکه ممکن است رابطه جنسی رضایت بخشی داشته باشند، پس از اتمام ان ، احساس افسردگی ، بی قراری ، اضطراب یا تحریک پذیری می کنند اغلب دوست دارند از شریک جنسی شان فاصله بگیرند و از نظر کلامی و حتی فیزیکی پرخاشگری می کنند.

 

میزان شیوع آن مشخص نیست اما در مردان بیشتر از زنان دیده میشود از جمله دلایل متعدد آن می توان به نگرش فرد در مورد رابطه جنسی ، نگرش نسبت به شریک جنسی اش (همسر)، ترس از وابستگی عاطفی و صمیمیت،احساس عذاب وجدان پس از رابطه جنسی و … اشاره کرد.

 

درمان شامل : رواندرمانی بینش مدار می باشد در این روش علل ناخوداگاهی را که باعث ایجاد این احساسات و رفتار پس از رابطه جنسی  میشود را مشخص کرده و حل و فصل می کند.

 

دکتر سینا قاسمی

 دکتر سینا قاسمی ،متخصص اعصاب و روان

3.4 5 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x