کج خلقی بعد از رابطه جنسی

اضطراب روی تخت

 

کج خلقی بعد از رابطه جنسی      Pastcoital Dysphoria

 

کج خلقی بعد از رابطه جنسی در فاز بازیابی بعد از ارتباط جنسی زمانیکه اکثر افراد احساس آرامش عضلانی و روحی می کنند ، اتفاق می افتد.

این افراد علی رغم اینکه ممکن است رابطه جنسی رضایت بخشی داشته باشند، پس از اتمام ان ، احساس افسردگی ، بی قراری ، اضطراب یا تحریک پذیری می کنند اغلب دوست دارند از شریک جنسی شان فاصله بگیرند و از نظر کلامی و حتی فیزیکی پرخاشگری می کنند.

 

میزان شیوع آن مشخص نیست اما در مردان بیشتر از زنان دیده میشود از جمله دلایل متعدد آن می توان به نگرش فرد در مورد رابطه جنسی ، نگرش نسبت به شریک جنسی اش (همسر)، ترس از وابستگی عاطفی و صمیمیت،احساس عذاب وجدان پس از رابطه جنسی و … اشاره کرد.

 

درمان شامل : رواندرمانی بینش مدار می باشد در این روش علل ناخوداگاهی را که باعث ایجاد این احساسات و رفتار پس از رابطه جنسی  میشود را مشخص کرده و حل و فصل می کند.

 

دکتر سینا قاسمی

 دکتر سینا قاسمی ،متخصص اعصاب و روان


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *