یک زوج می توانند عاری از جذبه یا میل جنسی ، خوشحال باشند؟

ازدواج بدون رابطه جنسی

 

یک زندگی مشترک بدون رابطه جنسی ، کمتر از شکنجه نیست، داشتن رابطه جنسی نه تنها ار لحاظ جسمی برای طرفین لذت بخش است بلکه راهی برای صمیمیت  و احساس ذهنی و روحی نزدیکی بیشتر است.

داشتن رابطه جنسی یک مسکن قوی برای رفع استرس در روابط قوی است و عدم آن می تواند استرس فوق العاده ای را در یک رابطه ایجاد کند.

در بعضی از نقاط در سراسر جهان، همسر حق قانونی برای رد رابطه جنسی نسبت  به شوهرش را ندارد. برای زوج های متاهل در ایالات متحده، عدم داشتن رابطه جنسی با همسر می تواند از دلایل طلاق محسوب شود.

توقف رابطه جنسی برای یک مدت  کوتاه پس از زایمان، قابل درک است، اما از دیگر دلایل میتوان به عدم جاذبه جنسی در میان زوجین ، خیانت همسر ، ترس از عدم کیفیت و عدم اعتماد و از دست دادن صمیمیت در رابطه اشاره کرد و گاهی نیز نوع شغل طرفین می تواند هیچ انرژی را برای داشتن رابطه جنسی باقی نگذارد.

در بعضی مواقع این شرایط منجر به طلاق زوجین شده و یا گاهی هم به دلیل وجود فرزند ، شرایط مالی و یا دلایل دیگر برای زندگی با هم مصالحه می کنند.

منبع :

psychologytoday

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x