Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
کسب مهارتهای اجتماعی در کودکان - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

کسب مهارتهای اجتماعی در کودکان

مهارت های اجتماعی چیست؟

 

مهارت های اجتماعی

 

حتی کارشناسان نیز تعاریف خاص و متفاوت از مهارت های اجتماعی بیان می کنند. بیشتر افراد معتقدند که مهارت های اجتماعی برای کسانی که به با دیگران در تعامل اند یک فرآیند موفقیت آمیز است .

 

 

بسیاری از ما بدون آگاهی ، مهارت های اجتماعی را  فرا کیگیریم با توجه به روانشناسی امروز، سه راه اساسی برای موقعیت های اجتماعی وجود دارد:

 

مهارت های اجتماعی.png2

 

در ابتدا نیاز است که در رفتار دیگران دقت کنیم ، زمانی که یک فرد با یک کودک صحبت می کند ارتباط چشمی برقرار می کند در واقع در یک رابطه و یک مکالمه ارتباط چشمی  بسیار حائز اهمیت می باشد و آنهایی که حتی قادر به دیدن نیستند و نابینا می باشند ممکن است از منابع مفید برای غلبه برای این بخش خاص استفاده کنند به عنوان مثال در امریکا برای نابینایان از آموزش های الکترونیکی استفاده می کنند.

 

[divider]

 

دوم اینکه کودکان با فکر کردن در مورد اتفاقاتی که در اطرافشان می افتد یاد می گیرند، اغلب کودکان در بازیهای گروهی قوانین و مهارت های اجتماعی را می اموزند، البته این بخش از یادگیری کمی مشکل بوده مخصوصا برای کودکانی که دچار اختلالاتی نظیر ADHD، ADD و همچنین اوتیسم هستند .

 

[divider]

 

در مرحله سوم فرزند شما زمانی که با دیگران بازی و صحبت می کند و کارهای خوبی را انجام میدهد درک مثبت از نحوه تعاملاتش را فرا می گیرد این در شرایطی ایجاد میشود که که کودک شما در تعامل با دیگران باشد در غیر اینصورت چیزی برای کشف کردن نخواهد بود.

 

منبع : healthline

 

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی 
  • روانشناس و نوروتراپیست

 

 

 

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x