چگونه  یک  پدر و مادر خوب باشید؟ ( قسمت اول )

 

گوش دادن

 

4. به کودکان خود گوش دهید
 
یکی از راه های ارتباط با کودکان و فرزندان ،گوش دادن به صحبت های آنها است ،فقط این طور نباشد که شما بگوئید و آنها گوش دهند بلکه لازم است گاهی شما به عنوان والدین ، حرف های آنها را بشنوید.
 
اگر زمان هایی ، شما به آنها گوش دهید انها نیز در به اجرا در آوردن قوانین بهتر عمل خواهند کرد و شما با مشکلات کمتر مواجه خواهید شد.
 
شما حتی می توانید یک زمان هایی را در طول روز مثلا قبل از خواب به صحبت کردن با هم بپردازید یا حتی در زمان صرف صبحانه و یا پیاده روی بعد از مدرسه به صحبت های آنها گوش دهید .
 
 
 
زمان گذاشتن برای بچه ها
 
 
5. برای کودکان خود زمانی را اختصاص دهید، نه اینکه آنها را زیاد تحت فشار قرار دهید که فکر کنند در زندان خانواده اسیر شده اند نه اینکه اصلا به آنها توجهی نکنید. اگر چند فرزند دارید بهتر است برای هر کدام جداگانه نیز وقت گذاشته شود.
 
به انها احترام بگذارید و گوش دهید که آنها در زندگی چه چیزی نیاز دارند ، اگر خواسته ای دارند گوش دهید و اگر خواسته شان نابه جا بود با دلیل های منطقی آنها را راضی کنید نه با گفتن جمله ” همین که من گفتم نه یعنی نه”. 

زمان هایی را در روز یا تعطیلات آخر هفته به آنها در جهت رشد و پرورش شان اختصاص دهید مثلا به پارک یا موزه بروید ،در نوشتن مشق شب، آنها را همراهی کنید و در مدرسه حضور فعالی داشته باشید و زمان های ملاقاتی را با معلمشان داشته باشید .

 

ادامه مطلب صفحه بعد 

 

3 1 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x