چگونه کودکانی شاد داشته باشیم

 

کودکانی شاد داشته باشیم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کودکان طبیعتاً شاد هستند. ارتباط روزانه ی آنها با افرادی با  نگرش های مختلف در آنها تغییر ایجاد میکند. دوستان، معلمان، اقوام و به خصوص تلویزیون بر رفتار کودکان تأثیر می گذارند. پدر و مادر مسئول رفاه فرزندان و نگرش آن ها می باشند.  اگر محیطی که کودک در آن زندگی می کند شاد باشد،آنها نیز خوشحال خواهند بود. پدر و مادر مسئول شاد کردن کودک خود هستند. دلسرد نشوید این موضوع  خیلی ساده تر از آن است که فکرش را می کنید. شادی فرزندتان به نگرش شما بستگی دارد.

1.    فرزند شما به ویژه نوجوانان به شما به عنوان یک رئیس نیاز دارد. اگر چه ممکن است آن ها طوری عمل کنند که همه چیز را می دانند اما شما می دانید که آنها خیلی چیزها را نمی دانند. وقتی کودکتان مرتکب اشتباهی شد به او بگویید و اشتباهش را اصلاح کنید. اگر لازم بود کودک را تنبیه کنید. اجازه ندهید آن ها دوباره اشتباه کنند.

2.    لازم است همیشه پدر و مادر باشید  فقط یک دوست. گاهی اوقات پدر و مادر برای اینکه دل کودک خود را به دست بیاورند مثل یک کودک عمل می کنند. اگر شما مانند یک کودک رفتار کنید به شما مثل یک کودک نگاه می شود و کودک تان به شما احترام نخواهد گذاشت. آنها قبل از اینکه به شما به عنوان یک دوست نیاز داشته باشند به پدر و مادر بودن شما نیاز دارند.

3.    کودکان نیاز دارند پدر و مادر در مورد اعمال خود توضیح دهند. اینکه “چون من میگویم” معنی نمی دهد، برای تصمیم گیری های خود دلیل ارائه دهید. کودک خوشحال کودکی است که می داند چرا نمی تواند برخی کارهای   کارهای خاص را انجام دهد.
4. همیشه به فرزندان خود گوش دهید. اگر  توجه کافی را به آنها آن زمان که نیاز دارند نشان دهید آنها را خوشحال کرده اید.هرگز کودک خود را نادیده نگیرید.

5.    عشق، انضباط و احترام  بهتر از  هر هدیه ای کودک را شاد می کند. اگر به کودک این چیزها را بدهید آن ها  نیز در مقابل  به شما عشق و احترام خواهند داد.

منبع:

ehow

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x