چگونه تفاوت بین عشق و شهوت را بفهمیم؟ ( بررسی عشق واقعی)

برای دانستن تفاوت های بین عشق و شهوت بهتر است پیشنهادات زیر را بررسی کنید:

چطور عشق واقعی را از شهوت تشخیص دهیم؟

فکر کردن

1)دقت کنید ببینید که آیا آن چیز مورد علاقه تان در شخص مورد نظر وجود دارد؟ یا آن شخص ، فرد مورد

علاقه شما است ؟ و یا چیزهایی را که طرف مقابل با دانستنش ناراحت میشود را بگوئید و بررسی کنید.

چک کنید

2) امنیت خودتان را در کنار او ارزیابی کنید.چقدر می توانید به او اعتماد کنید ؟ آیا او این آمادگی را دارد که بتوانید تمام عمر به او تکیه کنید؟

در مورد رابطه فکر کنید

3)در مورد اینکه چقدر می توانید با او در یک رابطه بمانید فکر کنید. شما برای مدت طولانی می خواهید در این رابطه سر مایه گذاری کنید؟ و یا زندگی بدون او ( شریک مرد یا زن ) برای شما امکان پذیر نیست؟

نوازش کردن

 4) ببنید که داشتن رابطه صمیمی با وی چه احساسی را در شما ایجاد می کند، دقت کنید ببنید که بعد از داشتن رابطه صمیمی با شریک عشقی تان شما به او نزدیک تر می شوید؟ بعد از داشتن رابطه به محبت کردن و نوازش شما می پردازد؟ چقدر شعله دوست داشتن در وی روشن و زنده می ماند؟

فکر کردن به احساس

5) در مورد افراد دیگر نیز فکر کنید و رابطه تان را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید . اینکه آیا دوست دارید با افراد دیگری غیر از او باشید یا خیر؟ وقتی شریک عشقی شما اولین فردی باشد که به او فکر می کنید مطمئن باشید که عاشقش هستید.

در مورد افراد دیگر فکر کنید

6) چطور توانستید تعارضات تان را مدیریت کنید؟ زمانی که شما شریک عشقی تان بحث می کنید چقدر قادر هستید راهی را برای پیدا کردن مشکل تان پیدا کنید. در صحبت کردن با هم حتی اگر ناراحتتان کرده چقدر موفق بودید؟

چه احساسی به عشقتان دارید؟

7) به احساسات خود دقت کنید و حرکت رابطه به سمت جلو را مد نظر قرار دهید، شما با شریک عشقی تان احساس راحتی می کنید؟ شما احساس یک پیوند اعتمادی قوی بین خود احساس  می کنید؟

در قسمت دوم به بررسی شهوت خواهیم پرداخت و با شناخت هر کدام از آنها می توانید به تفاوت و تمایز میان عشق واقعی و شهوت پی ببرید

2 /1


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *