چگونه بفهمیم عاشق شده ایم؟

چگونه بفهمیم عاشق شده ایم

1)رفتار خود با اشیاء یا موضوعات مورد علاقه تان را بررسی کنید ، نگران و مواظب طرف مقابلتان  هستید حتی زمانی که می دانید گناهکار و مقصر است. در سخت ترین شرایط به هم متعهد بوده و کنار هم هستید، می توانید به این شخص همه چیز را در مورد خودتان بگویید و می دانید که او شما را با همین شرایط خواهد پذیرفت.

2)احساسات خودتان را بررسی کنید، می دانید که پارتنر شما بدون توجه به چیز خاصی منتظر شماست و شما آماده هستید تا بقیه ی عمر خود را در کنار او بگذرانید.

3) در مورد اینکه چند وقت است با هم در ارتباط هستید فکر کنید آیا به اندازه ی کافی با هم بوده اید که همدیگر را خوب بشناسید و اینکه آیا شما نمی توانید ادامه ی زندگی را بی او تصور کنید.

4) تأثیرات رابطه ی ج ن س ی بر احساساتتان را مورد مشاهده قرار دهید،آیا بعد از س ک س ، احساس نزدیکی بیشتری به او می کنید؟ برای شما محبت و نوازش و آغوش گرفتن پس  مقاربتی فقط بعد از س ک س مهم است،یا اینکه شما دوست دارید آتش عشق را با این حرکات روشن نگه دارید.

5) افکار خود در مورد شخص مقابل را تجزیه و تحلیل کنید، در محل کارتان اتفاق خنده داری افتاده است و شما نمی توانید برای گفتن به پارتنر خود صبر کنید، متناوباً شما تجربه ی بدی داشته اید و می خواهید با کسی که شما را درک کند حرف بزنید، اگر  پارتنر شما اولین شخصی باشد که می خواهید افکار درونی خود را با او به اشتراک بگذارید، پس ممکن است که عاشق او شده باشید.

6) به نحوه ی مدیریت مشکلات دقت کنید، زمانی که با دوست و پارتنر خود بحث می کنید، می توانید برخی زمینه های مشترکی بین هم پیدا کنید یا خیر. هیچ بحثی نمی تواند به تعهد شما به هم لطمه بزند و شما صحبت های پارتنر خود را به راستی درک می کنید حتی زمانی که واقعیت های دردناکی را به زبان می آورد.

7) به روند احساسات خود در طول رشد رابطه توجه کنید، آیا یک پیوند قوی همراه با اعتماد در بین شما حاکم است،آیا با رشد رابطه بیشتر احساس می کنید که می خواهید در کنار او باشید و با او ازدواج کنید؟

1 دیدگاه دربارهٔ «چگونه بفهمیم عاشق شده ایم؟»

  1. سلام
    پسری هستم 27 ساله. دختر داییم رو دوست دارم. همه میدوننن ک میخوامش. اما بهش هیچوقت پیامک یا تلفن نکردم، آخه تو طایفه ما بده اینچیزا… دختر داییم 19 سالشه. تو جمع بارها شده قایمکی زیر چشمی همو نگاه کردیم و متوجه شدیم ک طرف مقابل هم داره نگاه میکنه. البته زود نگاهمون رو چرخوندیم ک مثلا من نگاه نمیکردم…. خخخ… وقتی میان خونمون چنان خوشحال میشم و انرژی میگیرم ک تمام کارهام درست انجام میشه. الان ک اینو منویسم لبخند احمقانه رو صورتمه… وقتی ک میشنوم ک دارن میرن غم میریزه رو سرم و میگم کاش یک روز بیشتر میموندن. سوال اینجاست… آیا من عاشقش شدم؟ آیا اون عاشقم شده؟ از کجا بدونم عاشق منه؟
    لطفا پاسخ را به ایمیلم بفرستید تشکر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *