چگونه بفهمیم عاشق شده ایم؟

چگونه بفهمیم عاشق شده ایم

1)رفتار خود با اشیاء یا موضوعات مورد علاقه تان را بررسی کنید ، نگران و مواظب طرف مقابلتان  هستید حتی زمانی که می دانید گناهکار و مقصر است. در سخت ترین شرایط به هم متعهد بوده و کنار هم هستید، می توانید به این شخص همه چیز را در مورد خودتان بگویید و می دانید که او شما را با همین شرایط خواهد پذیرفت.

2)احساسات خودتان را بررسی کنید، می دانید که پارتنر شما بدون توجه به چیز خاصی منتظر شماست و شما آماده هستید تا بقیه ی عمر خود را در کنار او بگذرانید.

3) در مورد اینکه چند وقت است با هم در ارتباط هستید فکر کنید آیا به اندازه ی کافی با هم بوده اید که همدیگر را خوب بشناسید و اینکه آیا شما نمی توانید ادامه ی زندگی را بی او تصور کنید.

4) تأثیرات رابطه ی ج ن س ی بر احساساتتان را مورد مشاهده قرار دهید،آیا بعد از س ک س ، احساس نزدیکی بیشتری به او می کنید؟ برای شما محبت و نوازش و آغوش گرفتن پس  مقاربتی فقط بعد از س ک س مهم است،یا اینکه شما دوست دارید آتش عشق را با این حرکات روشن نگه دارید.

5) افکار خود در مورد شخص مقابل را تجزیه و تحلیل کنید، در محل کارتان اتفاق خنده داری افتاده است و شما نمی توانید برای گفتن به پارتنر خود صبر کنید، متناوباً شما تجربه ی بدی داشته اید و می خواهید با کسی که شما را درک کند حرف بزنید، اگر  پارتنر شما اولین شخصی باشد که می خواهید افکار درونی خود را با او به اشتراک بگذارید، پس ممکن است که عاشق او شده باشید.

6) به نحوه ی مدیریت مشکلات دقت کنید، زمانی که با دوست و پارتنر خود بحث می کنید، می توانید برخی زمینه های مشترکی بین هم پیدا کنید یا خیر. هیچ بحثی نمی تواند به تعهد شما به هم لطمه بزند و شما صحبت های پارتنر خود را به راستی درک می کنید حتی زمانی که واقعیت های دردناکی را به زبان می آورد.

7) به روند احساسات خود در طول رشد رابطه توجه کنید، آیا یک پیوند قوی همراه با اعتماد در بین شما حاکم است،آیا با رشد رابطه بیشتر احساس می کنید که می خواهید در کنار او باشید و با او ازدواج کنید؟

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
وحید

سلام پسری هستم 27 ساله. دختر داییم رو دوست دارم. همه میدوننن ک میخوامش. اما بهش هیچوقت پیامک یا تلفن نکردم، آخه تو طایفه ما بده اینچیزا… دختر داییم 19 سالشه. تو جمع بارها شده قایمکی زیر چشمی همو نگاه کردیم و متوجه شدیم ک طرف مقابل هم داره نگاه میکنه. البته زود نگاهمون رو چرخوندیم ک مثلا من نگاه نمیکردم…. خخخ… وقتی میان خونمون چنان خوشحال میشم و انرژی میگیرم ک تمام کارهام درست انجام میشه. الان ک اینو منویسم لبخند احمقانه رو صورتمه… وقتی ک میشنوم ک دارن میرن غم میریزه رو سرم و میگم کاش یک روز… Read more »

1
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x