چگونه با دوست حسود خود کنار بیایم؟

آیا شما یک دوست حسود دارید که زندگی را برای شما سخت کرده است؟همه ما از زمانی به زمان دیگر احساس حسادت می کنیم، اما گاهی اوقات به رفتار آزار دهنده منجر می شود.بهترین راه برای مقابله با حسادت این است که خود را جای آنها بگذاریم و با آنها همدلی کنیم.وقتی شما به دوستتون توجه زیاد کنید باعث میشه حسادت اون از بین بره.

بحث درباره حسادت

1.تفاوت بین حسادت و صداقت را بدانید: آنچه که ممکن است حسادت به نظر برسد تلاش دوست شما برای انتقاد سازنده باشد.

2.خودتان را جای دوستتان بگذارید و دلایل احساس او را بفهمید.حسادت اغلب از عدم امنیت سرچشمه می گیرد.

3.اگر دوست شما نظراتی می دهد که به نظر می رسد در حسادت ریشه دارد، یک نفر دیگر را در آن موقعیت قرار دهید که نظاره گر رفتار شما باشد وبعد نظر او را بپرسید.

4.نگرش مثبتی از خود نشان دهید و اجازه دهید دوست حسود شما بداند که هیچ قدرتی روی شما ندارد و شما به خودتان اعتماد دارید.اگر شما برای شروع اعتماد به نفس ندارید، اعتماد به نفس خود را قوی کنید.

5.به دوستتان کمک کنید که اعتماد به نفسش را بالا ببرد، و زندگی بسازد که بتواند به آن افتخار کند به جای اینکه به شما حسادت کند.قدرت دادن به آنها یکی از راه های پخش کردن حسات آنهاست، اما این کار را فقط برای کسانی انجام دهید که ارزش وقت و زمان شما را حس می کنند.اگر شما می خواهید به آنها کمک کنید و آنها خوب به نظر می رسند و ارزش تلاش شما را می دانند به عنوان مثال به آنها نشان دهید که چگونه موهای شما به این حالت در می آید یا لباس خود را از کجا خریدید و یا چگونه این کار را بدست آوردید.

6.دوستتان را تشویق کنید وقتی که کار درستی را انجام می دهد، و اینکه شادی خودتان را از اتفاق خوبی که در زندگیتان می افتد مخفی نکنید.یک دوست واقعی همیشه شما را پشتیبانی می کند و در هر زمانی از موفقیت شما خوشحال می شود.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *