چه درمان هایی برای اضطراب مناسب تر هستند ؟

 

اضطراب

خیلی  از افرادی که با شکایت اضطراب به مرکز مراجعه کرده اند همیشه خواستار استفاده از بهترین روش ها بوده اند البته گاهی از افراد هم هستند که  ترجیح میدهند تنها ازیک روش و در عین حال بهترین روش استفاده کنند و توجیه شان این است که از این روش استفاده کنند و اگر جواب نگرفتند یک روش دیگری را در اختیار داشته باشند.

 

در بعضی مواقع  درمانگر نسبت به شدت اضطراب و با توجه به مصاحبه بالینی که در جلسه اول نجام میدهد پیشنهاد یک روش خاص یا تلفیقی از چندین روش را به مراجع پیشنهاد می کند و لی اخلاق حرفه ای ایجاب می کند که درمناگر روش های درمانی موجود و روش یا روش های مناسبی که بر آن مراجع موثر تر است را هم گوشزد کند و در اخر انتخاب را بر عهده خود مراجع گذارد البته این در صورت موارد حاد نمی باشد .

 

درمان ها می تواند شامل درمنا داروی و غیر دارویی باشد که درمان دارویی تحت نظر روانپزشک انجام میشود و درمانهای غیر دارویی که خود دارای زیر مجموعه های زیادی است می باشد در زیر به اختصار از آنها یاد خواهیم کرد:

 

درمان های غیر دارویی :

1) درمان شناختی – رفتاری

2) درمان رفتاری

3) درمان شناختی (تغییر ذهن)

4) روان درمانی

5)بیوفیدبک

 

اما با توجه به میزان شدت اضطراب و صلاحدید روانپزشک و روانشناس و علاقه خود فرد ممکن است یک روش یا روش های متعدد اعم از دارویی یا غیر دارویی پیشنهاد شود.

[divider]

هر کدام از روش های نامبرده به تنهایی قابل کاربرد می باشد و به طور کاملا تخصصی در مرکز تخصصی اعصاب روان آلومینا انجام می پذیرد

 

 

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *