چه کنیم تا به راحتی برای مردان در دسترس نباشیم؟

1

چگونه دختر دم دستی نباشیم؟ چگونه برای مردان همیشه جذاب باشیم؟چگونه دست نایافتنی باشیم؟ دختران جذاب در نظر مردان برای روابط بلند مدت چه کسانی هستند؟

 

1)اگر دریک زمان کوتاه با تعداد زیادی از مردان رابطه نسبتا نزدیکی دارید و یا داشته اید،این موضوع می تواند برای شما مشکل ساز شود.چرا که شما در نظر مردان جزو دختران در دسترس و دم دستی تلقی می شوید.پس اول باید آگاه باشید که دم دستی هستید و سپس مراحل زیر را برای بهبود این حالت دنبال کنید.

2) علاقه و رابطه تان را با جنس مخالف به صورت محرمانه نگه دارید، زیرا اصولا افراد دیگر از اینکه زندگی دیگران را تفتیش کنند و زیر سوال ببرند لذت می برند  وتصورات خود را به راحتی بیان می کنند، هر گونه رابطه یا علاقه در زندگی عشقی خود را بیان نکنید.

2

3) از داشتن رابطه شخصی در میان گروهی از دوستان ، همکاران و…  جلوگیری کنید زیرا ممکن است به راحتی در قلاب نگاه و سخنان آنها گیر کنید.

4

4) به نگاه ها ونظرات منفی در مورد خودتان بیشتر دقت کنید! چرا شما توجه منفی جنس مخالف را به خود جلب می کنید؟ زیرا بسیاری از افراد جنس مخالف رفتار شما را با مسائل دیگر اشتباه می گیرند و نسبت به شما سوء برداشت خواهند داشت.و شمارا سبک و در دسترس و آسان تلقی می کنند.

5

5) اگر در گذشته مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اید حتما از یک متخصص کمک بگیرید، به او بگویید که وقتی وارد یک رابطه خوب میشوید نمیتوانید این رابطه را حفظ کنید و با رفتارهای بدی که از شما سر میزند نمی توانید روابطتان را حفظ کنید و به طور مداوم روابط جنسی را تجربه می کنید، علت رفتارهایتان را جستجو کنید.

6

6) اگر دوستان شما به دلیل مشکلات اخلاقی ورفتارهای غیر اجتماعی و خارج از عرف جامعه شهرت پیدا کرده اند ،سعی در تغییر آنها کنید و درصدد انتخاب و جایگزین دوستان بهتری باشید.

7

7) علاوه بر جسم ،افکارتان را نیز تغییر دهید، جلوی آینه به خودتان نگاه کنید شما زیبایید و جذابیت های خاص خود را دارید پس چرا مدام از دیگران،رفتارشان ،پوشش شان تقلید می کنید وبه گونه ای لباس می پوشید که مورد توجه دیگران باشید؟ روی تمام این مسائل فکر کنید و خودتان را تغییر دهید.

 

8

8) بیش از حد در ملاقات هایتان با مردان ، با عشوه و طنازی سخن نگوئید و البته هیچ چیزی بدتر از این نیست که یک دوست بداخلاق داشته باشی ،پس میانه رو باش و تعادل را رعایت کن نه بد اخلاقی کن نه عشوه گری،بلکه همیشه مهربان و دوست داشتنی باش.

9

9) چرا فکر می کنید دیگران از شما متنفرند؟ شما خیلی هم ارزشمندید، نگرش های منفی را در خود تغییر دهید، گذشته را فراموش کنید ، وجود ودرونتان را ومورد کاوش قرار دهید، شما قادر به انجام این کار هستید فقط خودتان را باید باور کنید. اگر از همه مردان متنفرید و فکر می کنید همه آنها مثل هم هستند و… ،بدانید تفکرتان مشکل دارد و درصدد یافتن منشا این تفکر غلط باشید.

11

10) فقط به خاطر داشته باشید که شما به خاطر حضور دیگران نیست که وجود دارید،  خودتان باشید، اجازه ندهید دوستان شما اطرافتان را احاطه کنند، برای خودتان باشید و خود را دوست بدارید.

10

11) از مواد مخدر،نوشیدن الکل و روابط جنسی نامشروع خود داری کنید، مواد مخدر برای شما مناسب نیست ،الکل باعث میشود تا فراموش کنید روز گذشته چه اتفاقی افتاده است (مصرف الکل و مواد باعث رفتارهای بی پروا و خارج از عرف می شود که ممکن است منجر به از دست دادن عشق و شریک زندگی تان شود)، هر وقت نیاز پیدا کردید سریع وارد یک رابطه نزدیک نشوید وعجولانه تصمیم نگیرید ،بهتر است در ابتدا از عشق و دوست داشتن صادقانه شریک آینده زندگی تان  مطمئن شوید بعد، می توانید در کنار او با آرامش سالهای سال زندگی کنید و صادقانه او را دوست داشته باشید و عشق بورزید.

منبع:

http://www.wikihow.com/Avoid-Being-Seen-As-Easy


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

10 دیدگاه دربارهٔ «چه کنیم تا به راحتی برای مردان در دسترس نباشیم؟»

 1. سلام من به دختر چهارده سالم مامانم بیام گوشی نمیخره ورابطم باهاش اصلا خوب نیست و نمیزاره با جنس مخالف فامیلم حرف بزنم کمکم کنید

  1. دپارتمان ارجاع تخصصی و تحقیقات پزشکی

   سلام دوست عزیز، شما در سن حساسی قرار دارید چرا که در این سن، انسان تحت تاثیر عواطف و احساسات زیادی به دور از منطق قرار میگیرد. پس بهتر است برای انجام هر کاری و ارتباط با هر فردی از جنس مخالف، قطعا با پدر و مادر مشورت کنید. اگر بتوانید با آن ها صمیمی باشید و کمک کنید تا نگرانی هایشان رفع شود قطعا میتوانید نیازهایتان را نیز با آنها در میان بگذارید. دوست عزیز ارتباط با جنس مخالف باید با در نظر گرفتن تمام جوانب و کاملا درست و با اطلاع والدین باشد. مهم ترین چیز در سن شما، ارتباط خوب با والدین و در میان گذاشتن مسائل با آن ها است.

 2. من دودفعه غیر عمد به یک پسر زل زدم برای 2یا3ثانیه الان از خودم متنفرم وفکرمیکنم برداشت بدی ازمن کرده است…….درصورتی که من کلا از نگاه کردن یا حرف زدن و…..ببا جنس مخالفم به شدت از بچگی بیزار بودم وهستم ولی حالا نمیدونم چیکار کنم.خداروشکر قیافه زیبایی دارم:سفیدم،قدبلندم،لباهام کوچیک وصورتیه،چشمان گیرااااااوقهوه ای تیره وابروهای مدل دار ومرتب از بچگی هم دارم ولی احساس میکنم درمقایسه بادیگران زیبا نیستم……..

  1. دکتر ندا فرزانه روانپزشک و رواندرمانگر

   با سلام و احترام
   برای بررسی نیاز به ویزیت روانپزشکی وجود دارد چون ذکر میفرمایید که این مسیله روی بسیاری از ابعاد زندگی شما تاثیر داشته است.برای بررسی میتوانید به دکتر فرزانه در کلینیک شریعتی یا آزادی مراجعه نمایید.

 3. واقعا فکر میکنین این متنی که اینجا گذاشتین با فرهنگ ایرانی ها همخونی داره؟
  بهتره قبل از ترجمه ی متن و قرار دادنش تو سایت یک مقدار دقت خودتون رو افزایش بدین…
  با تشکر

 4. من یه دختر خیلیییی لاغر و قد کوتاهم که به همین دلیل اصلا اعتماد بنفس ندارم و همیشه از جمع دوری میکنم و دلم نمیخواد لباس بخرم و مهمونی برم
  اصلا اجتماعی نیستمو هر جا میرم یه گوشه ساکت میشینم
  و معذب هستم
  هر وقت با یکی صحبت میکنم محاله نپرسه چرا انقدر لاغری ,یا اینکه شوهرت انقدر لاغری هیچی نمیگه و هزار حرف دیگه
  خیلی اذیت میشم خیلییییی
  اونایی که خوشکل و خوشتیپن واقعا باید خدارو شکر کنن

  1. باسلام با اجازه از مدیر محترم
   خدا به هر کسی یه جور زیبایی داده. شما روی اعتماد به نفستون کار کنید وبالا ببرید.به حرف اطرافیانتون که منفی هستنم گوش نکنید. بعد هم تلاشتونو برای یه زندگی شاد و خوشبخت با همسرتون داشته باشید.
   موفق باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *