چند اصل اساسی در آموزش روابط بین فردی زوجین

آموزش رابطه

1- این کشتی شماست کاپیتان!

مشاوره برای شما نهایتا با هدف پیدا استراتژی ها و راه حل هایی است که برای شرایط منحصر به فرد شما ، ارزش ها و اهداف شما مناسب باشد.مشاوره مبتنی برشواهد به شما تکنیک هایی را آموزش می دهد که بوسیله آنها می توانید کوه یخی که در عمق روابط شما پنهان شده آشکار کند و تکنیک های برای غلبه بر تفاوت که یک بخش طبیعی از هر رابطه است را یاد می گیرید. در این راه پیدا کردن بهترین استراتژی برای مدیریت کوه یخ با شماست.

2-یادتان باشد شما یک دهان دارید ودو گوش

آموزش ارتباط یک ساختار زمانی محدود و امن را برای ارتباط فراهم می کند و بیشتر در مورد گوش دادن موضوعیت دارد تا حرف زدن.

گوش دادن فعالانه با احساس همدلی و احترام به دیدگاه و تجربه شخص مقابل ، بدون قضاوت گوش دادن ، سرزنش نکردن ، و بدون  تلاش برای تغییر دادن فرد مقابل باعث می شود که فضایی برای طرفین ایجاد شود که بتوانند نظراتشان را بدون ترس و نگرانی با یکدیگر در میان بگذارند.

3-موج سواری کنید

آموزش ارتباط به شما روش های عملی برای درک کامل طیفی وسیعی از احساسات  (خشم ، غم، ترس ، احساسات ناراحت کننده و…) و نحوه ابراز آنها را می آموزد.بیان و درک احساسات بد می تواند به شما در تجربه احساسات لذت بخشی مثل عشق ، لذت و شادی کمک کند.

 4- عشق یک احساس است

آموزش  رابطه کمک می کند تا شما هوش هیجانی خود را توسعه دهید و این به درک احساس عشق و بهبود تعاملات ما با دیگران کمک می کند.

5-ازدواج یک قرارداد است

اگر چه در همه جوامع سنتی ازدواج امری است که می بایست تا مرگ طرفین ادامه داشته باشد ولی بناکردن ازدواج برپایه احساسات به تنهایی کاری است دشوار.ازدواج امری است فراتر از یک رابطه عاشقانه.امر ازدواج دونفر و دو خانواده را مانند چسب به یکدیگر می چسباند و این دو خانواده در طی زمان با هم رشد می کنند. حال در این میان نوسانات هیجانی و احساسی امری طبیعی است که بایستی مدیریت این بحران ها را فرا گرفت.

[divider]

زوج درمانگر کلینیک آلومینا: دکتر فرشاد شیبانی- مدرس دانشگاه علوم پزشکی تهران

جهت تعیین نوبت ویزیت زوج درمانی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *