چطور با اختلال بد شکلی بدن مقابله کنیم

 

اختلال بدشکلی

اختلال بد شکلی بدن یک بیماری روانی است که بسیاری از افراد از آن رنج می برند، اما توجه کمی به آن می شود و افراد زیادی این بیماری را اشتباه درک می کنند. تعریف این اختلال بسیار مبهم است، اما اگر این اختلال را خواهر اختلال وسواس جبری بدانیم تعریف درستی انجام داده ایم، به جز اینکه در این اختلال شرایط حول بدن و ویژگی هایش می چرخد.

شما ممکن است از این وسواس که بدنتان چگونه به نظر می رسد و با اینکه خیلی زیاد در آینه نگاه می کنید و یا اینکه بعضی فکرهای وسواسی دارید، رنج ببرید.

اگر احساس می کنید این وسواس ها در مورد ظاهرتان زندگی تان را کنترل می کند و باعث سردگمی شما شده است، شما ممکن است به اختلال بدشکلی بدن مبتلا شده باشید. شما ممکن است در مورد این موضوع خجالت بکشید که با کسی صحبت کنید.  در اینجا یک راهنمای ساده برای کمک به اینکه چطور شروع به مقابله با این بیماری بکنیم، آورده شده است.

گامها

1. به دنبال یک درمانگر خوب که با اختلال بدشکلی بدن آشنا هست بگردید، یا حداقل درمانگر اختلالات شبیه اختلال بدشکلی بدن باشد. ( اختلالات خوردن، اختلال وسواس جبری- عملی).

شما ممکن است درمانگران زیادی را پیدا کنید که با اختلال بدشکلی بدنی آشنا نیستند، اما دست از تلاش برندارید ، تحقیق و جستجو در اینترنت می تواند شما را مستقیم به درمانگر درست راهنمایی کند. اگر شما درمورد هزینه ی این درمان نگران هستید، می توانید به درمانگرانی که در کلینیک ها کار می کنند مراجعه کنید، چون مبلغ ویزیت آنها کمتر است.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *