چشمان آرنولد آماده ارائه به بازار است!

عینک گوگل

عینک گوگل چیست و چرا این تکنولوژی اینقدر در دنیا سروصدا کرده است؟

عینک گوگل نوعی ابزار جدید است که به گفته مدیران گوگل بزودی جای کامپیوتر و حتی موبایل های شخصی را هم می گیرد. با این عینک قادر به گشت زنی در اینترنت،تماس تلفنی و …هستید اما علاوه بر اینها با این نوع عینک میتوانید اطلاعات زیادی از افرادی که در کنارتان هستند بدست آورید،که در این مقاله فقط در مورد این قابلیت حرف می زنیم.

ما در برخورمان با افراد در نگاه اول سعی میکنیم بفهمیم با چه فردی طرف هستیم! او خوشحال است یا ناراحت و چقدر حدودا سن و سال دارد و…

ممکن است درک احساسات بسیاری افراد برای ما آسان باشد ولی برای افرادی که اوتیسم یا بیماریهای مشابه دارند، درک احساسات از روی صورت افراد کاری است بسیار دشوار.
ابزار جدید گوگل قرار است به ما در این زمینه کمک کند.وقتی شما با عینک گوگل به فردی نگاه کنید، چیزی شبیه به تصویر زیر را خواهید دید!

عینک گوگل

چندین سال است که محققان زیادی از مراکز مختلف تحقیقاتی مشغول مطالعه و طراحی الگوریتم هایی برای شناخت دقیق عواطف انسانی بوسیله کامپیوتر هستند.
و این تکنولوژی هنوز در مراحل اولیه است ولی بنظر میرسد قرار است بزودی به بازار ارائه شود.
همچنین برای حفظ حریم خصوصی کاربران، گوگل تصمیم گرفته که کلیه تصاویر موجود در عینک ها را غیر قابل انتشار در اینترنت نماید و در واقع شما قادر نخواهید بود چیزی را که با عینک گوگل میبینید ضبط کنید یا در اینترنت به اشتراک بگذارید.

این تکنولوژی علاوه بر مصارف درمانی همچنین در بازاریابی هوشمند نیز کاربرد دارد

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *