چرا مدام از بدنتان ایراد میگیرید؟ چرا تقلید؟

داشتن اعتماد به نفس مهم است و پذیرش بدن خود یک گام نزدیک برای دستیابی به اعتماد به نفس است ، با این حال، بسیار سخت است تا به این مرحله برسیم.

گاهی بعضی افراد سعی می کنند تا خودشان را مانند هنرپیشه ها و کسانی که در سینما هستند در بیاورند به عنوان مثال خودشان را لاغر کنند ،لباس های گران قیمت بپوشند و …

متوجه زیبایی های خود شوید و به خود ایمان داشته باشید  در این خصوص بهتر است مطالب زیر را دنبال کنید:

تقلید

1)خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

نه تنها به افراد مشهور و معروف نباید فکر کنید بلکه در مورد چگونگی دختر همسایه که به چه صورت است و لوازم پرزرق وبرقی دارد هم نباید فکر کنید ، اینجا این نکته وجود دارد که هر فردی متفاوت است حتی دوقلوهای یکسان ،مانند دولامپی که هر دو دارای معایب و مزایایی هستند و هر دو روشنایی میدهند اما با کیفیت های متفاوت.

2

2) به خودت و به چیزی که هستی افتخار کن و خودت را دوست داشته باش.اجازه نده مسائلی مانند اندام و برجستگی های بدنت تو را از خوشحال بودن باز دارند و این واقعا اشتباه است.

تو باید از خودت مراقبت کنی ، اگر شما پر از زرق وبرق باشی اما خوب نباشی چه کسی به این موضوع اهمیت میدهد؟ پس بیشتر مراقب خودت باش و یاد بگیر که چطور خودت را بیشتر دوست داشته باشی.

3

3) به تمام نکات مثبت و چیزهای زیبایی که دارید توجه کنید،شخصیت خود را فراموش نکنید،توانایی ها و مهارت هایتان را مورد توجه قرار دهید، وقتی دوستتان با شما در مورد مسئله ای مشورت می کند شاید شما یک  شنونده خوبی باشید و یا شاید شما میتوانید خنده را بر روی لبهای افراد دیگر بیاورید.

منبع:

http://www.wikihow.com/Accept-Your-Body

برای شناخت بهتر خود و کسب مهارتهای اعتماد به نفس لازم می توانید از روانشناسان و مشاورین مرکز آلومینا کمک بگیرید


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *