کمک به افراد مضطرب با روش نوروفیدبک

نوروفیدبک و اضطراب0

اضطراب، اگر به درستی مدیریت شود، می تواند یک سرمایه واقعی برای عملکرد باشد. به هرحال قرار گرفتن طولانی مدت در برابر اضطراب باعث تقویت الگوی آن در مغز می شود.

درست مانند عضلات، الگوهای مغز نیز با استفاده مداوم قوی می شوند. با تقویت بیشتر یک الگو در مغز، در واقع آن الگو در مکان خود قفل شده و بازگرداندن آن به حالت طبیعی خود و برقراری یک وضعیت بدون تنش، سخت تر خواهد شد. در این شرایط اضطراب به عنوان یک وضعیت طبیعی جدید تایید می شود.

زمانیکه دچار اضطراب مزمن هستیم، تقریبا در انجام همه امور دچار مشکل می شویم. اضطراب بر روی سیستم عصبی مرکزی، تعادل هورمونی، سیستم ایمنی بدن، پردازش ذهنی و کنترل احساس تاثیر می گذارد. افکار منفی و مضطرب کننده بر روی سیستم فیزیولوژیکی تاثیر می گذارند. میگرن، ترس، فوبیا، اختلال در خواب، روده تحریک پذیر، مشکلات گوارشی، خشم، خستگی و بروز مشکل در دیگر سیستم های بدن از عوارض قرار کرفتن طولانی مدت در معرض فشار و اضطراب است.

نوروفیدبک یک روش هدفمند و مستقیم برای بازگشت مغز به یک وضعیت بدون اضطراب و طبیعی کمک می کند.

نگارنده: سمیه محمدی

مریم عبداللهی

  • مریم عبداللهی 
  • روانشناس و نوروتراپیست

[divider]

انجام روش های نوروفیدبک و بیوفیدبک درکلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *