نقش کلیدی هورمونهای زنانه در اپیدمی چاقی

چاقی

با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه آدلاید ،عدم تعادل هورمون های جنسی زنانه در مردان در کشورهای غربی ممکن است کمک به سطح بالایی از چاقی درمردان کند.

در مقاله ای که به صورت آنلاین منتشر شده بود عنوان شده بود که قرار گرفتن مردان در معرض مواد حاوی ماده استروژن (هورمون های جنسی مرتبط) می تواند منجر به چاقی در آنها شود.

این تحقیق توسط دانشگاه ادلاید توسط دانشجوی پزشکی جیمز گرانتام و همکاری با استاد انسان شناسی انجام شد و به مقایسه تفاوت های چاقی در مردان و زنان پرداخته شد با وجود این تفاوت ها در جهان غرب از جمله ایالات متحده ، اروپا و استرالیا نرخ چاقی بسیار نزدیک است.

 

بررس شده است که در رژیم های غذایی سرشار از سویا که یکی از علل چاقی است وجود استروژن درون آن می باشد و همین امر به مردان اجازه میدهد که یک الگوی مصنوعی وزن از زنان داشته باشند.

 

منبع:

Medicalnewstoday


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *