Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
نظر مردان نسبت به تاتو در زنان - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

نظر مردان نسبت به تاتو در زنان

تاتوی بدن در زنان

 

پژوهش های کافی نشان می دهد که مردان به طیف وسیعی از نشانه های فیزیکی در زنان مانند دور کمر و دیگر اندام های بدن آنها، لوازم آرایشی وپوشیدن لباس های خاص و پوشیدن رنگ قرمز حساس هستند.

 

اما با توجه به پژوهش  نیکولا گوگن روانشناس از دانشگاه بریتاگن به حساسیت های  دیگر مردان اشاره میکند :

 

مردان تمایل دارند تا رفتارهای زنان را  به صورت منفی مانند اغواگرانه و با تمایلات جنسی بالا بر خلاف آنچه که هست تفسیر کنند.

 

و در مقایسه با سایر نشانه های جسمی که گاگن به آنها  اشاره کرده است ، مردان نسبت به خالکوبی و تاتوی زنان توجه کمی داشته اند.

 

و در چند مطالعه که برداشت مردان نسبت به تاتوی زنان مورد بررسی قرار گرفته بود مردان دیدگاه منفی داشتند و اینگونه زنان ، منفی به نظر می رسیدند.

 

در یک مطالعه ای به مردان عکس خانمی که بر روی بازوی سمت چپش تاتو داشت نشان داده شده است و قضاوت انها نسبت به عکس، این زن را  از نظر ویژه گی های مذهبی،هوشی،سخاوت،صداقت، شخصیت ورزشی وهنری در سطح پائین قرار دادند و برای مردان چنین خانمی ،کمتر جذاب به نظر رسید.

 

منبع :

www.psychologytoday.com

 

مریم عبداللهی

 مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست

3.3 3 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x