نابهنجاری جنسی یا پارافیلیا

پارافیلیا

خیلی وقت ها افراد با مشکلاتی روبرو هستند که اطرافیان به دلیل نااگاهی ،آنها را مورد تمسخر یا  مورد سرزنش قرار میدهند و این افراد به تنهایی با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنندو در بیشتر مواقع مشکلشان نه تنها حل نمیشود بلکه افزایش نیز می یابد.

چند وقت پیش با پسر جوان 28 ساله ای مواجه شدم که  به اشیا و لباس های زیر زنانه علاقه زیاد داشت ، با این شکایت که در ابتدا فقط از دیدن لباس زنانه لذت می برد ، ولی به مرور زمان و هفته ای یک بار  لباس های زیر زنانه  را به تن می کرده و به مهمانی می رفته ولی به مرور بدون پوشیدن چنین لباس هایی هرگز مهمانی نمی رفت .

مشکلی که در بالا توضیح داده شد در حیطه نابهنجاری های جنسی یا پارافیلیا می گنجد ، این مشکل به علاقه فرد به اشیاء، اشخاص و یا موقعیت ها به صورت ناهنجار گفته میشود که منجر به برانگیختگی جنسی میشود، اصطلاح  اختلال پارافیلیا اولین بار توسط روانشناس اتریشی بنام ویلهلم استکل در سال 1920 به کار گرفته شد.

علت بروز پارافیلیا تا به حال به طور دقیق مشخص نشده است و بیشتر درمردان نسبت به زنان رخ میدهد.

روش های درمانی که برای این افراد می توان استفاده کرد عبارتند از :

  • روان درمانی بینش مدار
  • رفتار درمانی 
  • دارو درمانی

البته  این روش ها تا به حال به میزان متوسط  ، موفقیت آمیز بوده است.

منبع:

http://homepage.psy.utexas.edu/HomePage/Group/MestonLAB/HTML%20files/Resources_msd_para.htm

wikipedia

تمامی روش های درمانی ذکر شده جهت بهبود نابهنجاری های جنسی در کلینیک مغزو اعصاب و روان آلومینا  زیر نظر پزشک متخصص و روانکاو انجام می پذیرد جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش تماس با ما مراجعه فرمائید.


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *