مواظب بوسیدن افراد باشید!

 

بوسیدن یک بیماری است ؟ یا می تواند تولید بیماری کند؟

بوسیدن

از طریق بوسیدن بیماریهایی ممکن است از انسان منتقل شود که به عنوان بیماری بوسه شناخته شده اند با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها نشان داده شده است که خیلی از ویروس ها از طریق بزاق دهان و بوسیدن ممکن است به اشتراک گذاشته شود، حتی استفاده از فنجان یا ظروف مشترک نیز این انتقال امکان پذیر می باشد.

نشانه های ویروس های منتقله از راه بوسیدن می تواند شامل :

  •     خستگی
  •     تب
  •     تورم و التهاب گلو
  •     تورم غدد لنفاوی
  •     تورم کبد

و همین مسائل می تواند در شرایط خاص سیستم ایمنی بدن افراد را به خطر بیندازد. مطالعه ای که توسط دکتر جیمز در دانشگاه مونترال کانادا در این خصوص انجام گرفته است توضیح داده شده است که چنین ویروس هایی می توانند برخی سلولهای بدن انسان را به تباهی بکشانند و در حال حاضر هم درمان موثری برای جلوگیری از انتقال ویروس هایی مانند  EBV وجود ندارد و بدست آوردن دانش در این زمینه اولین قدم جهت درمان بیماریهای ویروسی است.

منبع:

MNT


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *