Deprecated: تابع Elementor\DB::is_built_with_elementor از نگارش 3.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor() استفاده نمایید. in /home/gyrusclinic/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
مواظب بوسیدن افراد باشید! - جایروس | بهترین متخصص مغز و اعصاب | متخصص روانپزشکی | تست خواب

مواظب بوسیدن افراد باشید!

 

بوسیدن یک بیماری است ؟ یا می تواند تولید بیماری کند؟

بوسیدن

از طریق بوسیدن بیماریهایی ممکن است از انسان منتقل شود که به عنوان بیماری بوسه شناخته شده اند با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها نشان داده شده است که خیلی از ویروس ها از طریق بزاق دهان و بوسیدن ممکن است به اشتراک گذاشته شود، حتی استفاده از فنجان یا ظروف مشترک نیز این انتقال امکان پذیر می باشد.

نشانه های ویروس های منتقله از راه بوسیدن می تواند شامل :

  •     خستگی
  •     تب
  •     تورم و التهاب گلو
  •     تورم غدد لنفاوی
  •     تورم کبد

و همین مسائل می تواند در شرایط خاص سیستم ایمنی بدن افراد را به خطر بیندازد. مطالعه ای که توسط دکتر جیمز در دانشگاه مونترال کانادا در این خصوص انجام گرفته است توضیح داده شده است که چنین ویروس هایی می توانند برخی سلولهای بدن انسان را به تباهی بکشانند و در حال حاضر هم درمان موثری برای جلوگیری از انتقال ویروس هایی مانند  EBV وجود ندارد و بدست آوردن دانش در این زمینه اولین قدم جهت درمان بیماریهای ویروسی است.

منبع:

MNT

1 1 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x