مواظب انرژی منفی اطرافیان باشید!

انرژی منفی دیگران

انرژی منفی و سرزنش کردن دیگران این روزها زیاد به چشم می خورد و این امواج منفی می توانند ما را تحت تاثیر قرار داده و بر ما تاثیر گذار باشند .

حال با این مطالبی که ارائه خواهیم داد شما را به سمت نکات مثبت و انرژی خوب ومثبت سوق خواهیم داد:

اولین مرحله آن است که به سمت مسائل مثبت متمرکز شوید و راز این تمرکز اجتناب از منفی هاست.

در اینجا نکاتی وجود دارند که در اجتناب از این موارد منفی که شما را به پایین می کشانند ، به شما کمک می کنند:

از محیط هایی که در آن کار می کنید و انرژی منفی به شما میدهد دوری کنید

از محیط خودخواه و بیرحم ، آگاه باشید ، جایی که هرکسی فقط برای جلورفتن خود، مجادله می کند. جایی که مردم عموماً سپاسگزار نیستند و  فقط از شما انتظار دارند که مثل سگ کار کنید.  در این محیط ها  هیچ کس از همکاری شما تشکر نمی کند ،حتی اگر شما برای کار کردن تا دیر وقت ناهار و شام را هم از دست بدهید. مگر اینکه خیلی خوشبخت باشید که بیشتر اوقات بدون  کمک افراد دیگر در اطرافتان،  سخت کار کنید. این نوع محیط ها عزت نفس شما را تخریب می کنند.چنین شرایطی نه تنها رقابتی سالم نیست بلکه ، در بدترین وضعیت خطرناک و بیرحم نیز می باشد. اگر شما خودتان را در چنین محیطی می بینید، سریع از آن خارج شوید.

از افراد ی که انرژی منفی ساتع می کنند دوری می کند

کنایه زن ها ، بازنده ها، حرف مفت زن ها، نالان ها، خائن ها، کمین گرها ، افرادی زخم خورده ،مدیران ، گدایان ، شاکیان ، آتش روشن کن ها ، متکبرین، رفقای نیمه راه ؛ هرچیزی که می خواهید به آنها نام دهید، همه آنها چیز مشترکی دارند؛ میل شدید به پایین کشیدن دیگران. از این افراد دوری کنید. شما از این افراد به جز چیزهای منفی، چیزی بدست نمی آورید .  اعماق قلب این افراد تزلزل و ناراحتی است و دارای اعتماد به نفس خیلی پایین هستند.

در حال زندگی کنید نه در گذشته

همه ما چمدانهایی را حمل می کنیم ( تجربیات گذشته ،که ما را به شکلی که امروز هستیم در می آورند. چیزی که  ما را آزار داده و هنوز آزار دهنده است.) اگر احساس درد دارید ، گریه کردن خوب است، اما اجازه ندهید درد زندگی شما را حاکم شود، اگر این کار را بکنید زندگیتان را به ترس و وحشتهایی پایان ناپذیر تغییر شکل می دهید. اگر چیزی پریشان کننده رخ دهد، یا برای شما رخ داده باشد، راهی برای سبک کردن اثرات آن بیابید. آنرا با دوست، یکی از اعضاء خانواده یا اگر لازم است متخصصی ،در میان بگذارید و یکجا نایستید.اجازه ندهید ادامه یابد و بر زندگی شما چیره شود و آینده شما را خراب کند. اگر تجربیات بدی در گذشته داشته اید، به این معنی نیست که قرار است تجربیات بدی نیز در آینده تان داشته باشید. زندگی گذشته تان آینده شما را تعیین نمی کند ، آنچه الآن انجام می دهید آینده شما را تعیین می کند.

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous

امتیاز بینندگان:2 ستاره

0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x