معایب استفاده زیاد از تلفن همراه برای همه

موبایل

استفاده زیاد از تلفن همراه به این معنا نیست که شما ارتباطات بیشتری دارید و شادتر خواهید بود خیر.

تحقیقات جدید دانشمندان در دانشگاه ایالتی اوهایو نشان می دهد که دانشجویانی که زمان بیشتری را برای استفاده از تلفن همراه خود را صرف می کنند ،بیشتر مضطرب بوده و از عملکرد تحصیلی خود ناراضی می باشند.

در این مطالعه و بررسی بر روی دانش آموزان نشان داد که استفاده زیاد از تلفن هراه با میزان رضایت و شادی افراد همبستگی منفی داشته است و کمتر قادر بوده اند تا بر روی تکالیف مدرسه شان تمرکز کنند و منجر به ایجاد اضطراب در آنها شده است.

در حالی که پژوهش های قبلی نشان داده است که تلفن های همراه می توانند باعث بهبود تعاملات اجتماعی و کاهش احساس انزوا شوند ولی آخرین یافته ها که در مجله رفتار انسان به چاپ رسیده است نشان می دهد که دسترسی  افراد به اطلاعات ممکن است احساس اضطراب ایجاد کنند.

اما از آنجایی که تلفن همراه مانند بقیه تکنولوژی ها در زندگی امروزه بسیار حائز اهمیت می باشد نمی توان آن را از زندگی روزمره مان حذف کرد وبهتر است که طرز استفاده درست و صحیح را به فرزندان خود و حتی خودمان آموزش دهیم تا از بند چنین مشکلاتی رها شویم.

منبع:

healthland


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *