فشار خون بالا و شادی

فشار خون

ماژول ژن مصنوعی کنترل شده توسط دوپامین (هورمون شادی) که باعث کاهش فشار خون میشود . اینها راههای جدید برای درمان است که به طور ناخودآگاه می تواند فشار خون را کاهش داد.

هورمون دوپامین های درونزا باعث احساس شادی میشود  واحساس خوبی را در فرد ایجاد می کند ،با داشتن رابطه جنسی ، مواد مخدر و یا مواد غذایی  که منجر به شادی واحساس لذت میشود این ماده از مغز ترشح میشود ، دوپامین ما را به تصمیم گیری درست به منظور تجربه لحظات حتی بیشتر از شادی قادر میسازد  .

در حال حاضر یک تیم تحقیقاتی به مدیریت پروفسور مارتین در زوریخ راهی برای کاهش فشار خون ودرمان با دوپامین کشف کرده اند یا همان روش دوپامین درمانی که می تواند از طریق ترشح دوپامین کنترل ایجاد کند و بسته به میزان ترشح دوپامین و افزایش سطح آن در خون باعث فعال سازی ماژول میشود.

این ماژول شامل اجزای مختلف بیولوژیکی ارگانیسم انسان است که به صورت پیوسته به شکل یک آبشار ،سیگنال مصنوعی  ایجاد می کند. گیرنده های دوپامین در ابتدای آبشار به عنوان سنسور یافت می شوند که با یک پروتئین همراه شده و فشار خون را پایین می آورد.
این  مطالعه نشان می دهد که دوپامین نه صرفا باعث فعال سازی ماژول میشود ، بلکه نسبت به غلظت هورمون شادی واکنش نشان می دهد .

حتی غذا خوردن نیز باعث فعال سازی این ماژول میشود که توسط ناخودآگاه کنترل میشود.

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/releases/267464.php


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *