فرزند من مدام پاداش های گرانبها و مادی درخواست می کند، چه کار کنم؟

اولین گام  تهیه یک برنامه پاداش است که با داشتن آن ، نیاز نیست که برای هر رفتار کوچکی به کودک پاداش مادی بدهید، بلکه برای یک سلسله ای از کارها به او پاداش می دهید. مثلا اگر توانست 10 ستاره را جمع کند، یک پاداش مادی که قبلا با هم توافق کرده اید به او تعلق می گیرد.

برنامه پاداش کودک

هم چنین در نظر داشته باشید که پاداش های کوچک و متعدد از پاداش های بزرگ و اندک موثرتر هستند، پس تا حد امکان پاداش های مادی گرانبها را  تعیین نکنید. برخی کودکان حتی از سنین پایین می توانند خیلی مادی باشند. حدودی برای قیمت پاداش تعیین کنید و اجازه بدهید کودک چیزی در آن حدود انتخاب نماید. در ضمن وقت گذاشتن برای کودک وتوجه به او نیز پاداش های بسیار خوبی هستند.

 ممکن است سینما رفتن همراه فرزندتان به اندازه یک اسباب بازی گرانبها برای او ارزش داشته باشد. بعضی از کودکان ترجیح می دهند به عنوان پاداش، به آنها اجازه دهید مدتی کارتون تماشا کنند.

 کودکانی که بزرگ تر هستند ترجیح می دهند که پول تو جیبی بیشتری داشته باشند. اگر فرزند شما تمبر ، سکه  وعکس جمع می کند کمک به کامل کردن مجموعه او می تواند پاداش خوبی باشد .

[divider]

فاطمه امیری فاطمه امیری -روانشناس بالینی،نوروتراپیست


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *