علت ابتلای زود هنگام به بیماری های قلبی در نوجوانان

 

بر طبق پژوهش های روان شناسان دانشگاه فلوریدا   جوانان با تاریخچه علائم افسردگی بیشتر از سایر همسالان خود در معرض ابتلاء زودهنگام به بیماری های قلبی هستند:
 
در این مطالعه برخی از ریسک فاکتورهای بیماری های قلبی همچون  سیگارکشیدن,  چاقی,  سطح فعالیت فیزیکی و  سابقه خانوادگی در میان 210 جوان با علائم بالینی افسردگی و 195 نفر از خواهر و برادر های آنها که هرگزسابقه افسردگی نداشتند  بررسی شد.
 

ضربان قلب

 

نتایج حاصل از این پژوهش در کنار داده های  گردآوری شده از 161 جوان غیرمرتبط  که سابقه هیچ نوع از افسردگی را نداشتند بیانگر این واقعیت بود که میزان ابتلا به حملات و آسیب های قلبی حتی برای افرادی که تجربه کوتاه مدتی از افسردگی را داشته اند بالاتر بوده است.
 
منبع:

(monitor on psychology (April 2014.v0l45.no.4

سحر اعلایی

سحر اعلایی،کارشناش ارشد مشاوره و روان تحلیل گر


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *