اطلاعاتتان را در مورد شراب قرمز اصلاح کنید!

 

مطالعات قبلی نشان داده بودند که نوشیدن الکل باعث بهبود قلب ، کاهش فشار خون میشود .

 

در مطالعه جدیدی که در مرکز بین المللی در دانشگاه پنسیلوانیا در فلادلفیا به همکاری و رهبری دانشکده پزشکی  پرلمن انجام شده است  مطالعات قبلب که نشان داده بودند نوشیدن کم الکل می تواند برای قلب مفید باشد را زیر سوال بده اند.

 

 

شراب قرمز

مطالعه حاضر بر روی افرادی که چیزی مثل یک لیوان شراب قرمز می نوشیدند را مورد مطالعه قرار دادند به طور معمول اگر مصرف کنندگان پائین تر از الکل 10 % را مصرف کنند به طور متوسط می تواند خطر بیماری عروق کرونری قلب را کاهش دهد اما در همین مطالعه نتیجه گرفتند که کاهش مصرف الکل در تمام سطوح مصرف   حتی به میزان خیلی کم برای سلامت قلب مفید است.

 

با این حال،  دکتر هولمز می گوید :

“چیزی است که ما با این مطالعه جدید با  استفاده از یک رویکرد تحقیقاتی شبیه به یک کارآزمایی بالینی بدست آوردیم این است که کاهش مصرف الکل، حتی برای مصرف کنندگان کم تا متوسط​​، ممکن است به بهبود سلامت قلب و عروق منجر شود”.

 

 

 

 

 

منبع :

MNT

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x