سلیقه جدید زنان در انتخاب مردان جذاب

مردان باهوش

به نظر می رسد زنان به مردان باهوش بیشتر از قبل علاقه مند شده اند!

ظاهرا دوره مردان آشپزخانه دوست،مردان درشت هیکل و مردان مرتب و تمیز به سر رسیده است و سلیقه زنان بیشتر از هر زمانی به سمت مردان با جاذبه هوشی بالاتر سوق داده شده است!

مردان به اصطلاح  Sapio-sex-ual  با ظاهر فیزیکی تحریک کننده نیستند، اما از طریق هوش شان زنان را به شدت تحریک می کنند. این موضوع به راحتی در فیلم های سال های اخیر نیز قابل مشاهده است.

به نظر می رسد زنان امروزی  زمانی که در یک رابطه اند بیشتر از قبل به دنبال تحریک فکری هستند.

دکتر آنجالی  روانپزشک ، می گوید: به طور سنتی، زنان باهوش تر از مردان بوده اند و ، از این رو آنها همیشه برای یافتن هوشمندی در مردان جستجو می کردند.اما رابطه زن و مرد براساس نیاز زن به حمایت (عمدتا)فیزیکی مرد آغاز می شده است.اما اکنون که زنان از لحاظ اجتماعی و فیزیکی قادر به انجام کارهای مشابه با مردان هستند بنابراین بیش از هر زمانی نیازمند تحریک فکری توسط مردان باهوش هستند.

 

منبع:واشنگنتن پست

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *