سخنانی زیبا از دکتر وین دایر

موفقیت و امید

 

وین والتر دایر (Wayne Walter Dyer) در ۱۰ مه، ۱۹۴۰ در شهر دترویت از توابع ایالت میشیگان، ایالات متحده به دنیا آمد. او یک عارف، روانکاو، نویسنده و سخنران است. کتاب قلمرو اشتباهات شما (با عنوان “چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟” در ترجمه فارسی) در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جز یکی از بالاترین فروش کتاب‌ها در تاریخ شد. دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد.

دنیا مانند پژواک اعمال و خواست های ماست . اگربه جهان بگویی : ” سهم منو بده…” دنیا مانند پژواکی که از کوه بر می گردد ، به تو خواهد گفت :  سهم منو بده …” و تو در کشمکش با دنیا دچار جنگ اعصاب می شوی . اما اگر به دنیا بگویی : ” چه خدمتی برایتان انجام دهم ؟…”

 

تنها راه تغییر عادت ها ، تکرار رفتارهای تازه است .اگر شخصیت خود را با فعالیت های شغلی خویش می سنجید ، پس وقتی که کار نمی کنید فاقد شخصیت هستید .

برای آغاز هر تحول در خود ، ابتدا منبع تولید ترس و نفرت را در وجود خود شناسایی و ریشه کن کنید .

اگر مختارید که بین حق به جانب بودن و مهربانی یکی را انتخاب کنید ، مهربانی را انتخاب کنید .

دروغ انفجاریست در اعتماد به نفس تو .

انتخاب با توست ، می توانی بگویی : صبح به خیر خدا جان یا بگویی : خدا به خیر کنه ، صبح شده .!

 به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آن ها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید .

 

درغالب هزاران راه ، هر روز ، عبادت معنویم بخشیدن عشق است و نه این که یک مسیحی ، کلیمی ، بودایی یا مسلمان باشم بلکه سعی می کنم شبیه به مسیح ، شبیه به بودا ، شبیه به موسی و یا شبیه به محمد “ص” باشم .

 آنان که به قضاوت زندگی دیگران می نشینند ، از این حقیقت غافلند که با صرف نیروی خود در این زمینه ، خویشتن را از آرامش و صفای باطن محروم می کنند .

 الهی توفیقم ده که بیش از طلب همدردی ، همدردی کنم بیش از آنکه مرا بفهمند ، دیگران را درک کنم پیش از آنکه دوستم بدارند ، دوست بدارم زیرا در عطا کردن است که می ستانیم و در بخشیدن است که بخشیده می شویم و در مردن است که حیات ابدی می یابیم .


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *