زندگی بدون سیگار

زندگی بدون دود فرصت را برای یک زندگی سالم تر و احتمالا طولانی تر فراهم می آورد. در پایان سال اول خطر ابتلا به حمله قلبی نصف می شود. و شما پس از 15 سال تقریبا همان کسی هستید که هرگز سیگار نکشیده است. زندگی بدون دود می تواند به معنی تجربه کیفیت زندگی بهتر و با توانایی بیشتر در برابر مشکلات باشد.

ترک سیگار

اما بدون دود زندگی کردن به معنای بدون استرس زندگی کردن نیست. درواقع افراد سیگاری اغلب وقتی به آن ها استرس زیادی وارد می شود دوباره به سمت دود بازمی گردند. شما باید در مدتی که سیگار را ترک می کنید دنبال راه حل های بهتری به جای مصرف نیکوتین برای کنارآمدن با استرس تان باشید. روش های مقابله با مشکلات جدیدی که می آموزید می تواند شما را در هنگام بروز مشکلات یاری دهد تا دوباره به سمت سیگار و دود کشیده نشوید. یکی از این راه ها تمرین ریلکسیشن است. این تمرینات می تواند در کاهش میل شما به سمت مواد بسیار اثرگذار باشد.

یکی دیگر از راه هایی که به شما در ترک سیگار کمک می کند پیدا کردن افرادی است که در حال ترک هستند. اگر بتوانید این افراد را در قالب یک گروه درمانی ببینید کارتان بسیار دقیق تر و بهتر خواهد بود. پیدا کردن دوستانی که در حال ترک هستند به تقویت انگیزه کمک می کند و باعث می شود که انتقال تجربیات صورت بگیرد و این خود موجب برداشتن قدم های محکمتر برای ترک، خواهد شد.

 

کلینیک آلومینا مرکز فوق تخصصی پیشگیری و درمان  اعتیاد شیشه و سایر مواد روانگردان در ایران است.

 

 

 

 

فاطمه امیری فاطمه امیری – روانشناس بالینی و نوروتراپیست

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x