زنان بعد از رابطه جنسی

در ابتدا یک رازی وجود دارد که چرا زنان تمایل دارند بعد از رابطه جنسی، توسط شریک جنسی شان (مرد) مورد نوازش قرار بگیرند و در آغوش آنها باشند؟

زنان بعد از رابطه جنسی

این ها نمی تواند رمز و رازی باشد بلکه با توجه به پژوهش های روابط جنسی به نظر میرسد که رفتار های مقاربتی در زنان و مردان کاملا متفاوت است.

 دیدگاه تکاملی که همه ما کم وبیش با آن آشنا هستیم بیان می کند که مردان  به علت قدرت باروری  بیشتر از زنان و به طور غریزی برای حفظ گونه به جای اینکه به دنبال روابط بلند مدت باشند به دنبال تعدد شرکای جنسی هستند.

زمانی این مطالعه جالب تر میشود که دانشمندان از دختران و پسران جوان در زمینه روابط جنسی کوتاه مدت و  چگونگی اعمال آنها بعد از این رابطه ، شروع به پرسش کردند.

نتایج نشان داد که حتی دخترانی که به دنبال رابطه جنسی کوتاه مدت حتی فقط برای یک شب بودند نیاز به نوازش و بوسه از طرف شریک جنسی خود را خواهان بودند اما

رفتار مردان بعد از رابطه جنسیدر مردان بلعکس ،به دنبال استراحت کردن ،خوابیدن و یا غذا خوردن و چنین اعمالی بودند.

به طور کلی این مطالعه نشان می دهد که بروز رفتارهای مقاربتی بعد از روابط جنسی در زنان بیشتر از مردان بوده حتی اگر این روابط پایدار نباشد .

جالب توجه است که مردان قبل از وارد شدن به رابطه جنسی تمایل بیشتری به بوسیدن ، نسبت به زنان دارند و زنان بلعکس آنها عمل می کنند.

منبع:

http://brainblogger.com/2011/11/01/women-after-sex/

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x