روش های درمانی جایگزین

کایروپرکتیک

● کایروپراکتیک .

کایروپراکتیک در اختلالات سیستم اسکلتی عضلانی و عصبی، درد گردن، پشت، مفاصل ، بازوها، پاها و سر متمرکز است.

روش معمول انجام شده توسط متخصص کایروپراکتیک  انجام میشود و برای بازگرداندن حرکت و نرم کردن عضلات به درمان و به حل و فصل درد کمک می کند.

مطالعات کایروپراکتیک نشان می دهد که تمرین می تواند برخی از انواع کمر درد را کاهش داده و به بهبود عملکرد فیزیکی بپردازد.

همیوپاتی
● هومیوپاتی.

هومیوپاتی همان شیوه ای است که  تزریق یک واکسن  عمل می کند ، یک ماده بسیار رقیق ، معمولا به صورت مایع و یا قرص است ، مطالعات با کیفیت بالا به اندازه کافی برای بررسی و ارزیابی اثر بخشی هومیوپاتی انجام شده است.

● نوروپاتی

ریکی

● ریکی .

ریکی یک نوع انرژی درمانی است که بر اساس این فلسفه :

 بیماری و استرس ،  نشانه این است که انرژی نیروی زندگی کم است، در حالی که انرژی، سلامتی و شادی نشان دهنده یک نیروی قوی زندگی است.

 هدف ترویج آرامش، بهبود سرعت، کاهش درد و به طور کلی بهبود رفاه مراجع است.

[divider]

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

عضویت
Notify of
guest

2 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
فيروزه

با سلام من أمروز با سايت شما اشنا شدم تمنا مي كنم كمكم كنيد ٢٧ سال زندگي مشترك دارم از همون ابتدائ زندگي همسرم به من خيانت كرد تا به الان بد دهن عصبي پرخاشگر ووووو هستش الان ديگر جاني براي آدامه زندگي ندارم از بس خيانت ديدم تحقير شدم شخصيتم زير سؤال رفت از همه بدتر فرزندانم بي اندازه أسيب ديدن هميشه از ترس عابرو و دست خالي نتوانستم تصميم جدي براي طلاق بگيرم الان همه چيز برايم بي ارزش شده أصلا نمي دونم دوست داشتن چيه فقط دوست دارم شب بشه برم تو اتاق م گريه كنم و… Read more »

سلام. فیروزه جان حتی اگر تصمیمت برای طلاق جدی است بهتر است قبلش با یک مشاور یا روانشناس مشورت کنید. هر تصمیمی که بگیری در هر جهتی که باشد، به خاطر احساسات بدی که در حال تجربه اش هستی تصمیم درستی نخواهد بود. بهتر است اول خودت را آرام کنی و بعد راجع به موقعیتی که در آن هستی آگاهانه تصمیم گیری کنی.

2
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x