رایجترین اشتباهات جنسی زنان در اتاق خواب

رایجترین اشتباهات جنسی زنان در اتاق خواب

اکثر ما باور داریم، رابطه جنسی را همیشه باید توسط مردان آغاز شود و آنها بیشتر از زنان از این رابطه راضی و خوشنود می شوند. افکاری که عمیقاً اشتباه است. اینجا به برخی از اشتباهات رایج زنان در اتاق خواب اشاره  می کنیم:

اشتباه اول: مردان همیشه برای رابطه جنسی آماده هستند و همه وقت رابطه جنسی می خواهند.

این فکر ممکن است در مورد یک نوجوان که هورمونها شدیداً ترشح می شوند درست باشد اما در مورد افراد  20 تا 30 سال به بالا نمی تواند صدق کند.

اشتباه دوم: رابطه جنسی انجام می شود تا زمانی که مرد انجام می دهد

درست نیست، چه چیزی سبب می شود به او نگویید ” عزیزم، هنوز رابطه جنسی ما تمام نشده است؟” اگر به ارگاسم رسیدن شما بعد از ارضا شدن او اتفاق می افتد، به او توضیح دهید که قبل از ارضا شدن خودش باید برای به ارگاسم رسیدن شما تلاش کند.

اشتباه سوم: رابطه جنسی برای مردان فقط س… است.

مردان اغلب زمانی که احساس می کنند شما را می خواهند، رابطه جنسی می خواهند. برای زنان سخت است قبول کنند مردان از این طریق می خواهند محبت و علاقه ی خود را نشان دهند، اما به این فکر کنید که ممکن است درست باشد، زمانی که شما دست رد به سینه همسرتان می زنید نه تنها س… نمی کنید بلکه، به او می گویید تو را نمی خواهم، تو را دوست ندارم. از این به بعد یک فلسفه جدید اتخاذ کنید: نه نگویید، همیشه با نوازش و صحبت های گرم عدم آمادگی خود را برای رابطه به او بگویید.

اشتباه چهارم: داشتن یک برنامه روتین برای رابطه جنسی

همیشه بعد از ناهار یا شام رابطه برقرار می کنید؟ تا به حال از خود پرسیده اید چرا امروز قبل از ناهار نباشد؟ اکثر ما وقتی همسر یا شریک جنسیمان برنامه جنسی خود را تغییر می دهد شروع  افکار پارانوئیدی می کنیم، اما بهتر است بدانید تغییر یک تهدید نیست. تغییر در پوزیشن های سکسی و دیگر تغییرات در این رابطه می تواند به بهبود روابط شما کمک کند.

اشتباه پنجم: دستور العمل های لازم برای رابطه جنسی با خودتان را به همسرتان نمی دهید.

اگر به او نگویید که چگونه شما را لمس کند،کی و کدام قسمت ها را واقعاً ممکن است موفق به راضی کردن شما نشود. سعی کنید تا حد امکان جزئیات لازم را به او بگویید و از او نیز بخواهید به شما بگوید.

منبع:

thehealthsite


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *