رایجترین اشتباهات جنسی زنان در اتاق خواب

رایجترین اشتباهات جنسی زنان در اتاق خواب

اکثر ما باور داریم، رابطه جنسی را همیشه باید توسط مردان آغاز شود و آنها بیشتر از زنان از این رابطه راضی و خوشنود می شوند. افکاری که عمیقاً اشتباه است. اینجا به برخی از اشتباهات رایج زنان در اتاق خواب اشاره  می کنیم:

اشتباه اول: مردان همیشه برای رابطه جنسی آماده هستند و همه وقت رابطه جنسی می خواهند.

این فکر ممکن است در مورد یک نوجوان که هورمونها شدیداً ترشح می شوند درست باشد اما در مورد افراد  20 تا 30 سال به بالا نمی تواند صدق کند.

اشتباه دوم: رابطه جنسی انجام می شود تا زمانی که مرد انجام می دهد

درست نیست، چه چیزی سبب می شود به او نگویید ” عزیزم، هنوز رابطه جنسی ما تمام نشده است؟” اگر به ارگاسم رسیدن شما بعد از ارضا شدن او اتفاق می افتد، به او توضیح دهید که قبل از ارضا شدن خودش باید برای به ارگاسم رسیدن شما تلاش کند.

اشتباه سوم: رابطه جنسی برای مردان فقط س… است.

مردان اغلب زمانی که احساس می کنند شما را می خواهند، رابطه جنسی می خواهند. برای زنان سخت است قبول کنند مردان از این طریق می خواهند محبت و علاقه ی خود را نشان دهند، اما به این فکر کنید که ممکن است درست باشد، زمانی که شما دست رد به سینه همسرتان می زنید نه تنها س… نمی کنید بلکه، به او می گویید تو را نمی خواهم، تو را دوست ندارم. از این به بعد یک فلسفه جدید اتخاذ کنید: نه نگویید، همیشه با نوازش و صحبت های گرم عدم آمادگی خود را برای رابطه به او بگویید.

اشتباه چهارم: داشتن یک برنامه روتین برای رابطه جنسی

همیشه بعد از ناهار یا شام رابطه برقرار می کنید؟ تا به حال از خود پرسیده اید چرا امروز قبل از ناهار نباشد؟ اکثر ما وقتی همسر یا شریک جنسیمان برنامه جنسی خود را تغییر می دهد شروع  افکار پارانوئیدی می کنیم، اما بهتر است بدانید تغییر یک تهدید نیست. تغییر در پوزیشن های سکسی و دیگر تغییرات در این رابطه می تواند به بهبود روابط شما کمک کند.

اشتباه پنجم: دستور العمل های لازم برای رابطه جنسی با خودتان را به همسرتان نمی دهید.

اگر به او نگویید که چگونه شما را لمس کند،کی و کدام قسمت ها را واقعاً ممکن است موفق به راضی کردن شما نشود. سعی کنید تا حد امکان جزئیات لازم را به او بگویید و از او نیز بخواهید به شما بگوید.

منبع:

thehealthsite


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - رایجترین اشتباهات جنسی زنان در اتاق خواب

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: