راه کارهایی برای داشتن رابطه ی جنسی موفق

رابطه ی  جنسی

آیا شما از بازیهای قبل از یرقراری رابطه ی جنسی غفلت می کنید؟ در اینجا 5 روش را مشاهده می کنید که می توانند چاشنی رابطه ی جنسی شما باشند.

زوج هایی که عشق بازی قبل از رابطه ی جنسی را نادیده می گیرند، یکی از راه های برقراری رابطه ی جنسی گرم و احساسی را از دست می دهند.

از لحاظ روانشناختی متخصصان معتقدند که بازیهای قبل از رابطه ی جنسی، بخش مهمی از سلامت جنسی می باشد. در واقع بررسی های اخیر در استرالیا نشان می دهند که خانم ها بیشتر از طریق این عشق بازی های اولیه تحریک می شوند تا از طریق رابطه ی جنسی.

در اینجا برخی از مزیت های عشق بازی قبل از رابطه ی جنسی را مشاهده می کنید که برای داشتن یک رابطه ی بهتر معرفی می شوند.

عشقبازی چگونه به بهتر شدن رابطه ی جنسی شما کمک می کند؟

پروفسور دبی هربنیک، دستیار مدیر مرکز ارتقا رابطه ی جنسی سالم در دانشگاه ایندیانا در بلومینگتون، می گوید: ” عشقبازی برای داشتن یک رابطهی جنسی خوب، ضروری می باشد. این فقط یک داستان قدیمی نیست. وقتی که بدن یک زن تحریک می شود، عضلات کمی رحم را می کشند و این امر باعث ایجاد فضای بیشتری در واژن می شود.” این فرایند در واقع باز کردن واژن نامیده می شود که رابطه ی جنسی را راحت تر و لذت بخش تر می کند.

وی اضافه می کند که” اگر این اتفاق نیفتاد، رابطه ی جنسی زیاد راحت نخواهد بود.”

انجام هر کاری که از نظر جنسی، باعث ایجاد هیجان و تحریک در زن باشد، به نوبه ی خود می تواند به مرد در حفظ نعوظ هم کمک کند. دکتر هربنیک معتقد است که اگر یک مرد در رسیدن به اوج هیجان دچار مشکل می شود، انجام عشق بازی قبل از رابطه ی جنسی می تواند به وی کمک کند.

خطرات ناشی از برقراری رابطه ی جنسی بی مقدمه:

عشق بازی به صمیمیت بیشتر زوجین هم کمک می کند. عشق بازی برای برقراری یک رابطه ی احساسی و دریافت هیجان بیشتر می باشد. بوسیدن مهم ترین بخش عشق بازی است که به همه ی احساسات جسمی و روحی پاسخ می دهد.

صحبت کردن ها و استفاده از برخی لغات هم می توانند به دریافت پاسخ های جسمی کمک کنند.

راه هایی برای استفاده از عشق بازی در رابطه ی جنسی

روش خوب یا بدی در مورد عشق بازی وجود ندارد، و اصلا لزومی ندارد ساعت ها قبل از برقراری رابطه خود را مقید به انجام برخی فعالیت های خاص کنید. فقط چند دقیقه نوازش تمام چیزی است که شما نیاز دارید. هربنیک بیان می کند که: ” عشقبازی حداقل باید 10 دقیقه باشد تا به شخص زمان کافی برای گرم شدن بدهد. آنچه مهم است تمرکز بر روی شکم، بین ران ها و سینه ها و بوسیدن شخص می باشد، بهتر است از همان اول به طور ناگهانی به سمت دستگاه تناسلی نروید.”

برای اینکه ذهن و جسم شما برای برقراری رابطه ی جنسی آماده شود، پیشنهادهای زیر را امتحان کنید:

  • انجام یک بازی: با تاس یا کارت یا هر وسیله ی بازی دیگری قوانینی را طرح کنید که طبق آنها بتوانید بایکدیگر کارهایی انجام دهید.
  • استفاده از لغات و جملات تحریک آمیز: برای همسر خود احساس خود را بیان کنید و از وی بخواهید کارهایی را که دوست دارید، برایتان انجام دهد.
  • با هم باشید: می توانید با هم فعالیت هایی ، از جمله رقصیدن، را انجام دهید اما به هرحال با هم باشید و یکدیگر را لمس کنید.
  • ا ستفاده از روغن و خوردنی های طعم دار روی پوست: بدن یکدیگر را با یک روغن و یا لوسیون ماساژ دهید.
  • یکدیگر را لمس کنید: چهره ی همسرتان را نوازش کنید، انگشتان خود را بین انگشتان وی ببرید، به آرامی بازوها، شکم و ران های وی را نوازش دهید.

شکل عشق بازی:

اگر با همسر خود صحبت نکنید، نمی دانید وی در طول عشق بازی چه می خواهد و از چه چیزی لذت می برد. دکتر هربنیک می گوید: ” افراد زمان زیادی را صرف صحبت در مورد خواسته های خود نمی کنند، در حالیکه قبلا هم رابطه ی جنسی با یکدیگر نداشته اند. بنابراین از همسر خود بپرسید که بیشتر چطور نوازش و یا بوسیده شدنی را دوست دارد، اما قبل از رفتن به تخت، در مورد آن صحبت کنید. ”

گرفتن اطلاعات در مورد احساسات همسرتان می تواند عشق بازی و در نتیجه رابطه ی جنسی موفق تری را برای شما به دنبال داشته باشد. صحبت در مورد این مسائل قبل از برقراری رابطه ی جنسی راحت تر می باشد.

عشق بازی می تواند به حفظ رابطه ی جسمی و روحی هر دو طرف کمک کند. از آنجایی که عشق بازی باید به برقراری یک رابطه ی راحت تر و لذت بخش تر کمک کند، بنابراین به داشتن یک عشق بازی جالب تر و موثرتر در بیرون تخت فکر کنید.

می توانید تجربه ها و دیدگاه های خود را در رابطه با این موضوع با ما به اشتراک بگذارید.

نگارنده: سمیه محمدی

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *