راهکارهایی برای عذر خواهی از کودک

عذر خواهی از کودک

_ برای رفتارتان عذر خواهی کنید نه برای خودتان. شما می توانید به کودک خود بگویید « من در مورد آنچه اتفاق افتاده بود فکر کردم و اصلاً کاری که انجام داده ام یا حرفی که زده ام را دوست نداشتم».

_  لحظاتی به خودتان  استراحت بدهید.شما می توانید بگویید « متاسفم، من الان اصلاً نمی توانم درست فکر کنم. لحظاتی به من فرصت بده، دوباره پیش تو باز می گردم».

_ ازکودک خود بپرسید که چه کار متفاوتی می توانستید انجام دهید. از او درخواست کنید تا به شما بگوید که چه کار دیگر می توانستید انجام دهید و اجازه دهید آزادانه پیشنهادات خود را مطرح کند، می توانید بگویید « من خیلی اوضاع را شلوغش کردم» کودکان دوست دارند والدین اشتباهات خود را بپذیرند.

_ دفعه ی بعد سعی کنید به جای عکس العمل سریع با او شوخی کنید، با خنده به او بگویید، « قصد داری دوباره منو دیوونه کنی».

_ با یاد داشته باشید که هیچ پدر و مادری کامل نیست،در مورد پاسخ های خودتان، رفتارهایتان فکر کنید، در مورد چیزهایی که کمک می کند والدین خوبی باشید فکر کنید در مورد اتفاقاتی که می افتد مطالعه کنید و راه های مقابله صحیح با آنها را پیدا کنید.

_ بخصوص در مورد آنچه که دفعه ی بعد می توانید در مقابل رفتار کودک انجام دهید بدون آنکه حرفهایی بزنید که نیاز به عذر خواهی داشته باشد،فکر کنید. کدام رفتارهای کودک باعث بروز واکنش های بد از سمت شما می شود؟ می توانید نفس عمیقی بکشید کمی قدم بزنید و در مورد اینکه چه برخوردی کنید بهتر است فکر کنید.

منبع:

pbs


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *