در مورد فقر وفحشا شنیده ایم ، اما واقعا فحشا چیست؟

 

فحشا را می توان به عنوان بر اوردن خواهشهای جنسی در برابر پول یا یک منفعت تعریف کرد.

در واقع روسپی یا فاحشه به کسی گفته میشود که صرفا برای بدست آوردن یک منفعت از قبیل پول یا موقعیت و … بدون انتخاب و علاقه جنسی تن به رابطه جنسی میدهد.

فحشا

واژه روسپی یا فاحشه از اواخر قرن 18 میلادی متداول گردید . در دنیای باستان اکثر کسانی که در برابر پاداش اقتصادی خواهشهای جنسی را برآورده می کردند روسپیان درباری ، معشوقه های خانگی یا کنیزان بودند، روسپیان درباری و کنیزان اغلب موقعیتی بالا در جوامع قدیمی داشتند ، یکی از جنبه های اساسی روسپیگری امروزی این است که زنها و مشتریان معمولا برای یکدیگر ناشناخته اند گر چه مردان ممکن است مشتری دائمی شوند اما رابطه در آغاز بر اساس آشنایی مشخص برقرار نمی گردد.

روسپیگری با فروپاشی اجتماعات کوچک،محلی و نواحی شهری و تجاری شدن روابط اجتماعی ارتباط مستقیم دارد در اجتماعات قدیمی نماسان شدن روابط جنسی سبب کنترل می گردید ولی در نواحی شهری توسعه یافته ،ارتباطات اجتماعی ناشناس تر به آسانی برقرار می گردد.

بیاید از دید روانشناسانه به این ادم ها نگاه کنیم ، چه دلایلی واقعا منجر به تن فروشی میشود؟

پاسخ به این چرایی ها شاید بتواند اقدامی در جهت تعلیم افراد جامعه توسط متخصصین روانشناس  برای جلوگیری و پیشگیری از چنین وقایع دردناکی باشیم .

[divider]

مرکز تخصصی آلومینا ،  ارائه کننده انواع مشاوره های تخصصی زیر نظر متصصان مجرب


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *