در حین انجام نوروفیدبک نیازی به حضور درمانگر است یا خیر؟

 

درمانگر

خیلی از والدین و مراجعین با ما تماس می گیرند و تمایل دارند که خودشان دستگاه را تهیه کرده و در منزل مانند دستگاه های دیگر ( پلی استیشن) انجام دهند اما در جواب خیلی از این افراد و والدین محترم باید گفته شود که نوروفیدبک واقعا بازی نیست و نیاز به تخصص های خاص در حیطه های مختلف مخصوصا شناخت  امواج مغزی و آشنایی با اصول روانشناسی و دیگر علوم دارد .

 

در حین انجام جلسات نوروفیدبک نیز درمانگر باید حضور مستمر داشته باشد و این طور نیست که دستگاه را فعال کرده و سنسورها را در محل مورد نظر گذاشته و وی اتاق را ترک کند بلکه درمانگر باید به طور کامل موارد مختلف را بررسی کرده و با توجه به نوع عملکرد مراجع باید بازخوردهای مناسبی ارائه دهد و امواج را هر لحظه مورد بررسی قرار دهد.

 

البته جدای از بررسی امواج و نوع بازخوردها ،اصول اخلاقی ایجاب می کند که درمانگر حضور داشته و بتواند ارتباط عاطفی مناسب با مراجع خود داشته باشد و حضور وی منجر به دلگرمی و تشویق مراجع خواهد شد مخصوصا اگر مدت زیادی از جلسات درمانی گذشته باشد و مراجع ( مخصوصا کودکان) با درمانگر خود ارتباط خوبی برقرار کرده باشند.

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ( روانشناس ،نوراتراپیست)

 

در مرکز مغز واعصاب و روان آلومینا خدمات تخصصی نوروفیدبک و بیوفیدبک توسط متخصصین نوروتراپی انجام می گردد


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *