در حین انجام نوروفیدبک نیازی به حضور درمانگر است یا خیر؟

 

درمانگر

خیلی از والدین و مراجعین با ما تماس می گیرند و تمایل دارند که خودشان دستگاه را تهیه کرده و در منزل مانند دستگاه های دیگر ( پلی استیشن) انجام دهند اما در جواب خیلی از این افراد و والدین محترم باید گفته شود که نوروفیدبک واقعا بازی نیست و نیاز به تخصص های خاص در حیطه های مختلف مخصوصا شناخت  امواج مغزی و آشنایی با اصول روانشناسی و دیگر علوم دارد .

 

در حین انجام جلسات نوروفیدبک نیز درمانگر باید حضور مستمر داشته باشد و این طور نیست که دستگاه را فعال کرده و سنسورها را در محل مورد نظر گذاشته و وی اتاق را ترک کند بلکه درمانگر باید به طور کامل موارد مختلف را بررسی کرده و با توجه به نوع عملکرد مراجع باید بازخوردهای مناسبی ارائه دهد و امواج را هر لحظه مورد بررسی قرار دهد.

 

البته جدای از بررسی امواج و نوع بازخوردها ،اصول اخلاقی ایجاب می کند که درمانگر حضور داشته و بتواند ارتباط عاطفی مناسب با مراجع خود داشته باشد و حضور وی منجر به دلگرمی و تشویق مراجع خواهد شد مخصوصا اگر مدت زیادی از جلسات درمانی گذشته باشد و مراجع ( مخصوصا کودکان) با درمانگر خود ارتباط خوبی برقرار کرده باشند.

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ( روانشناس ،نوراتراپیست)

 

در مرکز مغز واعصاب و روان آلومینا خدمات تخصصی نوروفیدبک و بیوفیدبک توسط متخصصین نوروتراپی انجام می گردد


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

Untitled 206x300 - در حین انجام نوروفیدبک نیازی به حضور درمانگر است یا خیر؟

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: