روش های درمانی در مرکز تخصصی آلومینا

 

اگر از بیدار شدن های شبانه کودکتان خسته شده اید ، وتمایلی به مصرف دارو هم ندارید می توانید به مرکز تخصصی آلومینا مراجعه کرده و از روش های غیر دارویی این مرکز استفاده کنید.

یکی از دشوارترین مسائل در برخورد با بیماران دارای اختلال ها و بیماری ها ی مختلف ، انتخاب بهترین راهکار موجود برای حل مشکلات آن هاست.

هر کس دوستان یا آشنایانی را می شناسد که از یک درمانگر به ظاهر قابل اطمینان ، درمان هایی را دریافت کرده است و بعد ها به واسطه درمانگر دیگر ،دریافته اند که تشخیص اصلی اشتباه بوده است و یا درمان های پیشنهاد شده نامناسب و حتی در بعضی موارد دیده شده است که اشتباه می باشد .

دولت ها و سیاست گذاران مراقبت های بهداشتی نیز می دانند که افراد نیازمند،همیشه بهترین درمان ها را دریافت نمی کنند چیزی که این گروه آن را تنوع در خدمات بهداشتی می نامند.

در حال حاضر ، سیستم های مراقبت بهداشتی در سرتاسر جهان تلاش می کنند که این نوع تنوع را از طریق معرفی ” درمان های مبتنی بر شواهد ” یا “Evidece Base”  اصلاح کنند .

به عبارت ساده ، همگان علاقمندند که بیماران ،جدیدترین و موثرترین مراقبت ها را برای یک مشکل خاص دریافت کنند .

مرکز تخصصی آلومینا با تیم متخصص در حیطه های مختلف نیز بر اساس شواهد مبتنی بر تجربه کار خود را انجام میدهد و در صورتی که هر یک از روش های مورد استفاده در مرکز برای درمان نوعی خاص از اختلال ، موثر واقع نشود در کمال صداقت و درستی به مراجع محترم اعلام کرده و درمانگران متعهد این مرکز روش های درمانی موثر را بیان می کنند و بر اساس تشخیص آنها و علاقمندی مراجع ، روش درمانی موثر انتخاب میگردد.

در مرکز تخصصی آلومینا، تشخیص ، درمان با انواع  روش های دارویی و غیر دارویی مبتنی بر روش های مشاهدات تجربی انجام می پذیرد.

تماس با ما

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *