سایت تخصصی پزشکی و دارو | متخصص مغز و اعصاب |متخصص روانپزشکی | کلینیک روانشناسی | مرکز مشاوره ازدواج | زوج درمانی | تست خواب | درمان خروپف

روش های درمانی در مرکز تخصصی آلومینا

درمان مشکلات خواب با روش های رفتاری و غیر دارویی مرکز تخصصی مغزو اعصاب و روان آلومینا

 

اگر از بیدار شدن های شبانه کودکتان خسته شده اید ، وتمایلی به مصرف دارو هم ندارید می توانید به مرکز تخصصی آلومینا مراجعه کرده و از روش های غیر دارویی این مرکز استفاده کنید.

یکی از دشوارترین مسائل در برخورد با بیماران دارای اختلال ها و بیماری ها ی مختلف ، انتخاب بهترین راهکار موجود برای حل مشکلات آن هاست.

هر کس دوستان یا آشنایانی را می شناسد که از یک درمانگر به ظاهر قابل اطمینان ، درمان هایی را دریافت کرده است و بعد ها به واسطه درمانگر دیگر ،دریافته اند که تشخیص اصلی اشتباه بوده است و یا درمان های پیشنهاد شده نامناسب و حتی در بعضی موارد دیده شده است که اشتباه می باشد .

دولت ها و سیاست گذاران مراقبت های بهداشتی نیز می دانند که افراد نیازمند،همیشه بهترین درمان ها را دریافت نمی کنند چیزی که این گروه آن را تنوع در خدمات بهداشتی می نامند.

در حال حاضر ، سیستم های مراقبت بهداشتی در سرتاسر جهان تلاش می کنند که این نوع تنوع را از طریق معرفی ” درمان های مبتنی بر شواهد ” یا “Evidece Base”  اصلاح کنند .

به عبارت ساده ، همگان علاقمندند که بیماران ،جدیدترین و موثرترین مراقبت ها را برای یک مشکل خاص دریافت کنند .

مرکز تخصصی آلومینا با تیم متخصص در حیطه های مختلف نیز بر اساس شواهد مبتنی بر تجربه کار خود را انجام میدهد و در صورتی که هر یک از روش های مورد استفاده در مرکز برای درمان نوعی خاص از اختلال ، موثر واقع نشود در کمال صداقت و درستی به مراجع محترم اعلام کرده و درمانگران متعهد این مرکز روش های درمانی موثر را بیان می کنند و بر اساس تشخیص آنها و علاقمندی مراجع ، روش درمانی موثر انتخاب میگردد.

در مرکز تخصصی آلومینا، تشخیص ، درمان با انواع  روش های دارویی و غیر دارویی مبتنی بر روش های مشاهدات تجربی انجام می پذیرد.

تماس با ما

 


گروه پزشکان جایروس (آلومینا) حاصل بزرگترین کار گروهی فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان در ایران

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

نقطه قوت مجموعه پزشکان جایروس نه لوستر های زیباست و نه تزییات راهرو! بلکه پزشکان و روانشناسان قوی است، کادر درمانی جایروس در تمام کشور بی نظیر است

ما از سال 1388 آغاز کردیم و اکنون گروه پزشکان جایروس با معرفی برترین کادر درمانی در مناطق مختلف تهران و شهرستان های مختلف کشور حضور دارند و در رفع مشکلات جسمی در حیطه های مغز و اعصاب و روان و ارتوپدی و توانبخشی و مشکلات روانپزشکی بزرگسالان و کودکان به شما مردم عزیز خدمت رسانی می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: