درباره طب سوزنی بیشتر بدانیم

 

طب سوزنی

 

تفاوت طب سوزنی بازجوان سازی پوست با روش های معمولی طب سوزنی

 

در حالت کلی، طب سوزنی دوباره جوان سازی پوست تفاوتی با روش های سنتی طب سوزنی ندارد. در حین پروسه درمان، طبیبانی که مسئولیت انجام طب سوزنی را دارند، سوالات متفاوت اما بی معنی از مراجعه کننده می پرسند. علت این است که آنها صرفا قصد دارند که حرکت زبان و ضربان شما را بررسی کنند. سپس از مراجعه کننده خواسته می شود که با آرامش بر روی تخت دراز کشد.

 

یکی دیگر از مواردی که سبب تمایز این روش با روش های سنتی طب سوزنی می گردد این است که علاوه بر نقاط مشخصی از بدن که سوزنکاری می شوند، تعداد مشخصی سوزن نیز بر روی صورت فرو برده می شود. محل دقیق نقاط براساس موقعیت و تجمع چین و چروک، تغییر رنگ صورت و نواحی سست پوست انتخاب می شوند.

 

سوزن های مخصوصی که برای بازجوانسازی پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرند، ظرافت خاصی دارند و بیشتر در عمق پوست نفوذ می کنند. سوزن ها به مدت سی دقیقه تمام بر روی پوست قرار داشته می شوند.

 

 

چرا کار گذاشتن و قرار دادن سوزن بر روی پوست صورت موجب انقباض عضلات صورت و تغییر رنگ چهره می شود؟

زمانی که سوزن مخصوص طب سوزنی به داخل بدن فرو می رود، بدن با فرستادن و انتقال سلول های قرمز خون و مواد مغذی مورد نیاز به محل مورد نظر به این عمل واکنش نشان می دهد.

 

زمانی که سوزن از بدن خارج می گردد، بدن متوجه می شود که در خطر نیست و سازگان امنیتی بدن را متقف کرده و از کار می اندازد.

 

در این اثناء، نقاطی از پوست صورت که سوزن به داخل آنها فرو رفته است، با مواد مغذی و سلول های خونی جدید پر می شوند و همین فرآیند سب افزایش تولید کلاژن (پروتئين تارسان كه در استخوان و غضروف و بافت هاى پيوندى يافت مي شود) می شود.

 

پس از دو جلسه طب سوزنی، بیماران در پوست خود احساس سبکی و آرامش می کنند و پوست آنها از طراوت و درخشش خاصی برخوردار خواهد بود. پس از ده جلسه درمان و در حدود چهار تا پنج هفته، مراجع شاهد تغییرات محسوسی در پوست خود خواهد بود و اثر طب سوزنی را به چشمان خود خواهد دید.

 

جوان به نظر رسیدن با وجود احساس پیری که فرد به آن دچار است، جالب به نظر نمی رسد و دیگران نیز تمایلی ندارند که پیرتر از آنچه هستند به نظر رسند. طب سوزنی بازجوان سازی پوست بسیار اثر بخش است، زیرا ظاهر بیرونی و درونی فرد را یکسان و همتراز می کند.

 

 

منبع سایت:

acutakehealth.com

[divider]

مرکز تحقیقات مرکز مغزو اعصاب و روان آلومینا

 

0 0 رای
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x