داشتن شبی عاشقانه: آقایان چگونه آن را برنامه ریزی کنند؟

داشتن شبی عاشقانه: آقایان چگونه آن را برنامه ریزی کنند؟

How to Plan a Romantic Evening With Your Wife

یکی از 10 نشانه بارز داشتن روابط سالم، وجود حس محبت بی اختیار نسبت به شریک احساسیتان است. برنامه ریزی یک شب رمانتیک توسط شما، به عنوان مرد در این رابطه، تاثیر فوق العاده ایی بر همسرتان می گذارد. قدم اول در این کار این است که به خوبی به همسرتان گوش کنید؛ او از کدام دسته از خانمها است؟ به چه چیزهایی علاقه دارد؟ چه چیزهایی او را پر شور و هیجان می کند؟ برای مثال، اگر از استیک خوشش نمی آید، او را به گرانقیمت ترین و بهترین رستوران استیک در شهرتان نبرید!!!!

آماده سازی

اگر بچه دارید، در ابتدا باید فکری برای آنها بکنید؛ برایشان پرستار بگیرید، و یا آنها را به شخص امین از خانواده یا دوستانتان بسپارید. سپس، تمامی آیتم های مورد نیاز برای این شام رمانتیک را تهیه کنید؛ مثلا، هدیه کوچک، کارت، شمع، نوشیدنی مخصوص این شب و غیره… خلاصه، هرآنچه که برای این شب رمانتیک مورد نیاز است را از قبل تهیه کنید.

او را شگفت زده کنید

چیزی بیابید که با او همسرتان را شگفت زده کنید؛ مثلا یک هدیه یا کارت خاص. خاص بودن آن به همسرتان نشان میدهد که او نیز برایتان خاص بوده است!!! برای مثال، اگر او عاشق ارکیده است، برایش دسته گل و یا گلدانی زیبا از ارکیده با رنگهای خاص تهیه کنید. اگر مجموعه خاصی را جمع آوری می کند، موردی را که در کلکسیونش ندارد، سفارش دهید. در کارت، حتما مطلبی بنویسید تا به او نشان دهید که چقدر برایتان مهم است؛ نوشتن اسمتان و امضا کافی نیست!!!! آنها را به زیبایی کادو کرده و در جایی بگذارید که به سرعت توجه او را جلب کند.

شام

اگر دست پختتان خوب است، خودتان خوشمزه ترین غذای خانگی “شوهر-پز” را برای او آماده کنید. میز را به زیبایی بچینید و نوشیدنی مخصوصتان را روی آن بگذارید. می توانید این میز را منحصر به فرد کنید؛ با گذاشتن شمع های خاص، مکعبی از عکسهای عروسیتان، گلبرگهای گل…. چنانچه آشپزی بلد نیستید، در رستورانی خاص جا رزو کنید. پس از شگفت زده کردن همسرتان با هدایا و یا کاری خاص، به او وقت دهید تا آماده شود و سپس با هم به رستوران بروید.

قدم زدن 

بعد از شام، قدم زدن عاشقانه بهترین پیشنهاد است!!!؛ باغ،پارک،ساحل… جایی در نزدیکی محل رستوران. او را در بر بگیرید، دستهایتان را دور شانه او بیندازید و با هم قدم بزنید. با هم به ماه و ستارگان نگاه کنید. می توانید به کافی شاپی رفته و بستنی یا قهوه بخورید. یا به قدم زدنتان با داشتن خوراکی شیرین در دست ادامه دهید.

در انتها

وانی از آب گرم با شمع و گل برایش آماده کنید، او را ماساژ بدهید، با او روی کاناپه سریال یا فیلم مورد علاقه اش را تماشا کنید، برای هم از کتاب مورد علاقه تان مطلبی بخوانید و در نهایت در گوشش زمزمه کنید که چقدر او برای شما مهم و با اهمیت است…..

[divider]

نگارنده: شیرین قلی زاده

مرکز تحقیقات کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *