خوشبختی زناشویی در … همسران

خوشبختی

یافته های جدید نشان داده است که یک رابطه پایدارو بلند مدت زناشویی به تنظیم احساسات همسران بستگی دارد. این مطالعه در مجله احساسات به چاپ رسیده است.

محققان دریافته اند که افراد بعد از ازدواج قادر هستند آرامش خود را بدست آورند اما بعد از گذشت مدتی ،ممکن است اختلافاتی میان زوجین ایجاد شود وآرامش وشادی آنها از بین برود اما انها باید قادر باشند تا مجددا آرامش خود را بازیابند.

محققان فعل وانفعالات و اختلافات وچگونگی حل تعارضات 80 زوج که میانسال یا مسن بودند را ثبت کرده اند و بررسی هایی انجام داده اند و نشان داده که رضایت زناشویی با تغییرات ژنتیکی نیز مرتبط است.

بسیاری از زوجین هنگام عصبانیت ، همدیگر را تهدید کرده و طرف مقابل را تحقیر می کنند اما مطالعه نشان داده است که همسران نقش بسیار مهمی در آرام کردن زوج دیگر را  دارا هستند.

وتحقیقات نشان داده است که زنان در کنترل خشم و مدیریت دعواهای زناشویی واحساسات بهتر توانسته اند عمل کنند.

ما همیشه در بحث های زناشویی باید مراقب رفتار ،نوع صحبت کردن و حتی تن صدا و نگاه هایمان باشیم چرا که هر کدام از این مسائل می تواند در بر گیرنده مسائلی باشد که ممکن است طرف مقابل ما را برنجاند،اگر در کنترل خشم و مدیریت احساسات خود دچار مشکل هستید بهتر است از یک زوج درمانگر یا متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

به امید روزی که همه ما بتوانیم بر احساسات خود واقف وکنترل داشته باشیم.

منبع:

http://www.medicalnewstoday.com/articles/268524.php

 

مرکز خدمات مشاوره و نوروفیدبک  آلومینا

مرکز مشاوره ،بیوفیدبک و نوروفیدبک آلومینا از سال 1388 به صورت حرفه ای درمان های روانشناسی و روانپزشکی مشاوره،رواندرمانی، نوروفیدبک و بیو فیدبک را شروع کرده است و مفتخریم که جزء پیشتازان این علم نوین در ایران بوده ایم.

این مرکز با کادر مجرب متشکل از پزشک فوق تخصص اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و متخصص روانپزشکی ومتخصص مغز و اعصاب،روانشناس ، و پزشک متبحر و با تجربه در زمینه نوروفیدبک جهت ارائه خدمات نوروفیدبک و مشاوره متخصص مغز و اعصاب و روانشناس در خدمت شماست.

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی (روانشناس ، نوروتراپیست و درمانگر روابط زناشویی،بهداشت و رفتارهای جنسی)


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *