خبر جدید در مورد بی قراری کودکان مبتلا به اختلال بیش فعالی – کم توجهی

بیش فعالی

 

اقدامات کودکان با اختلال بیش فعالی که همراه با بی قراری هم در بعضی افراد وجود دارد اغلب منجر به اختلال در فعالیت هایشان برچسب زده میشد اما در مطالعه جدیدی که انجام داده شده نشان میدهد که بی قراری در این کودکان ممکن است برای یادگیری آنها ضروروی نیز ، باشد.

محققان از دانشگاه مرکزی فلوریدا (UCF) پیدا کرده اند که مشخصه جنبش بیش از حد در اختلال بیش فعالی – کمبود توجه (ADHD) به کودکان برای بدست آوردن اطلاعات و کارهای شناختی پیچیده کمک می کند.

 

رئیس کلینیک اموزش کودکان در دانشگاه فلوریدا میگوید: هدف از مداخلات معمولی ، کاهش بیش فعالی است این دقیقا همان چیزی است که ما باید برای این کودکان انجام دهیم.

 

در این مطالعه محققان بر روی 52 کودک با سنین 12-8 سال و بررسی بر روی حافظه کاری آنها انجام گرفت و تمامی رفتارهای آنها ضبط شد و همچنین توسط محققان مورد مشاهده قرار گرفتند.

 

در این آزمایش محققان پی بردند شرکت کنندگان با تشخیص اختلال بیش فعالی – نقص توجه با حرکات زیاد ، یادگیری شان بهتر انجام شده بود و در حین حرکت میزان هوشیاری شان بیشتر حفظ میشود.

 

حرکت کردن این کودکان با این اختلال ، سطح هوشیاری لازم برای فعالیت های شناختی را حفظ می کند.

 

منبع :

medicalnewstoday

 

مریم عبداللهی

مریم عبداللهی ، روانشناس و نوروتراپیست

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *