حل مشکل عدم برقراری رابطه جنسی بعد از ازدواج

ازدواج بدون رابطه جنسی

ازدواج و عدم برقراری رابطه جنسی

راز یک رابطه سلامت و مناسب در این نیست که طرف خود را برای پاسخگویی به تمام نیازهایمان مسئول بدانیم

از خود بپرسید که ایا میتوانید قدمی را برای شریکتان بردارید بدون انکه در عوض ان توقعی داشته باشید ؟و ایا میتوانید به طور مستقل ادامه دهید بدون انکه به طرفتان نیازمند باشید ؟

نیاز مهم ترین زمینه برای هر نوع اعتیادی میباشد و میتواند در تمام انواع ارتباطات هم بوجود بیاید .

یک رابطه سالم بدین معناست که دو فرد کاملا مستقل با هم متحد میشوند تا به عنوان یک زوج عملکرد بهتری داشته باشند و نسبت به دوران تجرد خود بهتر زندگی نمایند .

بهترین روابط انهایی هستند که فرد به شریک خود به عنوان بهترین دوست وسپس عشق خود نگاه میکند .

مشکلات ایجاد شده درروابط میتواند دلایل متفاوتی داشته باشند به عنوان مثال تعدادی از انها از همان ابتدا به صورتی نادرست اغاز میشوند و تعدای دیگر اغازی بسیار متناسب داشته ولی پس از مدتی درگیر مشکلاتی میشوند .

زمانی که رابطه جنسی از زندگی زناشویی حذف شود بدین معناست که یکی از طرفین نقش کنترل کننده و یا والدین رادارد .

خب چه کسی دوست دارد با والدین خود رابطه جنسی داشته باشد ؟

شما میتوانید با مراجعه به یک روان شناس و بیان مشکلات خود به حل این موضوع بپردازید .البته فقط 50 درصد از یک رابطه را رفتار های شما تشکیل میدهد ولی فرد کنترل کننده انتظار دارد که سهمی بیش از 50 درصد در این میان داشته باشد .

یک راه موثر ارتباطی برای این زوج ها این است که برای مدتی یکدیگر را به درستی شناخته و حد و مرز هایی را برای یکدیگر تعریف نمایند .

در این تمرین زوج باید روزی 30 دقیقه را با هم بگذرانند .خب ممکن است شما بپرسید که 30 دقیقه چه مشکلی را حل میکند وقتی که رابطه شما به خوبی پیش نمیرود ؟

این تمرین بدین صورت میباشد که ابتدا یکی از طرفین به مدت 10 دقیقه در باره ی مشکلات و ناراحتی های خود در ان رابطه صحبت میکند و سپس طرف مقابل خلاصه ای از این موارد را به مدت 5 دقیقه نوشته و به انها پاسخ میگوید و سپس این تمرین برای حالت عکس اجرا میشود

بسیاری از ما درروابط خود فرد مقابل را با رفتار های نامناسبمان می ازاریم ولی اگر در خصوص رفتار خود اگاه باشیم و بدانیم چه تاثیری بر فرد مقابل دارد انگاه ضمیر ناخود اگاه ما بسیاری از زمینه های ناراحتی را از بین میبرد .

بیشتر مردم قصد ندارند تا از روی عمد دیگری را ازار دهند .

بنابراین رابطه های شفاف میتوانند بسیاری از تنفر ها و بی صبری ها و ناراحتی ها را از بین ببرند .

ولی در صورتی که طرف مقابل با رفتار های عمدی قصد ازار شما را دارد نمیتوانید ان رابطه را ادامه دهید و ترک طرف مقابل بهترین گزینه میباشد .

[divider]

مرکز تحقیقات کلینیک مغز و اعصاب و روان آلومینا


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *