تقویت محیط، کاهش دهنده ی علائم اوتیسم

محیط و اوتیسم0

نتایج مربوط به یک تحقیق که در سال 2013 در رابطه با علم اعصاب رفتاری انجام شد، نشان می دهند که استراتژی های تقویت سازی محیط علائم اوتیسم را در پسران در سنین 3 تا 12 سال کاهش می دهد. 6 ماه پس از برنامه ی غنی سازی محیط که شامل تحریک بویایی و لامسه می شد، گروه تقویت شده بهبود قابل توجه 42 درصدی را نشان داد.

به علاوه 69 درصد والدین کودکان در گروه تقویت شده در مقایسه با 31 درصد دیگر در گروه کنترل، بهبود قابل توجهی نشان می دادند. اکنون محققان یک برنامه ی تحقیقاتی بزرگتری را هدایت می کنند که دختران مبتلا به اوتیسم در این گروه قرار می گیرند.

در تعادل مغز، تحریک حسی – حرکتی و تقویت محیطی بخش جدایی ناپذیر برنامه ی شخصی هر دانش آموز می باشد. تفاوت تعادل مغز چیست؟ تفاوت این است که هر کودک در بیش از 900 عملکرد ارزیابی شده و سپس یک برنامه ی سفارشی برای نیازهای خاص وی طراحی شده است. نتایج این تحقیق اخیر در رابطه با اوتیسم بر اثربخشی روش تعادل مغز تاکید می کند.

ترکیب فعالیت های حسی – حرکتی، شناختی و آکادمیک با دستورالعمل های تغذیه به معنای آسان سازی هرگونه علائم رفتاری است که ناشی از حساسیت های غذایی می باشند. ما یک رویکرد جامع منتشر کرده ایم که به کودک شما کمک می کند تا بدون دارو به بدن مطلوب و عملکرد درست مغز دست یابد. ما کودکانی که دارای علائم ADHD و اوتیسم بودند را مورد مطالعه قرار دادیم.

[divider]

کلینیک فوق تخصصی مغز و اعصاب و روان آلومینا 

0 0 votes
امتیاز دهی به این نوشته

بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

به دلیل شیوع کرونا، مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

 

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021 ☎

واحد انجام تست خواب ☎ 02122639401 ☎

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب ☎ 02122648627 ☎

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021 ☎

 واحد مغز و اعصاب و روان غرب تهران (آزادی) ☎ 02166158469 ☎


درمان بی خوابی

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

 


درمان افسردگی

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


 

عضویت
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
نظر دارید؟ سوالی دارید؟x