تاثیر قهوه بر ناتوانی جنسی

 

قهوه ممکن است ناتوانی جنسی مردها را در کمترین حالت ممکن نگه دارد

 

سردرد

 

مطالعات پیشنهاد می کنند که کافئین ممکن است به حفظ جریان خون و عملکرد جنسی سالم کمک کند.

 

سه شنبه، 21 می 2015: هر صبح، قهوه به میلیون ها آمریکایی انرژی می بخشد و مطالعه جدید مشخص کرده است که قهوه ممکن است به حفظ بهبود زندگی جنسی آقایان کمک کند.

مطالعه ای از دانشگاه مرکز علم سلامتی تکزاس در هوستون، نشان می دهد که مرد هایی که هر روز کافئین بیشتری مصرف می کنند کمتر در معرض خطر اختلال نعوظ قرار می گیرند. استثناء: محققان می گویند مردانی که دیابت دارند، مصرف کافئین اضافی موجب کاهش ضعف جنسی نمی شود حتی اگر کاهشی در شیوع اختلال نعوظ در مردان چاق، دارای اضافه وزن و فشار خون بالا باشد.

 

مشاهده شده است که این امر در مورد بیماران دیابتی صادق نیست. بیماری دیابت یکی از قوی ترین فاکتور های خطر برای اختلال نعوظ می باشد، بنابراین مطلب گفته شده زیاد تعجب برانگیز نیست. این نظر دکتر دیوید لوپز ، دستیار پروفسور در مدرسه ی UT Health از سلامت عمومی می باشد که در اخبار دانشگاه منتشر شده است.

آنها نتوانستند علت و معلول را ثابت کنند اما یک متخصص گفته است که یافته ها در راستای تحقیقات حاضر می باشد (یافته ها در توافق با تحقیقات حاضر می باشد.).

 

دکتر ناتان بارچاما، مدیر صنایع دارویی تناسلی مرد ها در بیمارستان Mount Sinai در شهر نیویورک گفت: نوشیدن 3 تا 5 فنجان در روز ، خطر دیابت نوع 2 و بیماری های قلبی را کاهش می دهد،این دو بیماری هایی هستند که به عنوان فاکتور های چشمگیر خطر برای اختلال نعوظ به خوبی تصدیق شده اند.

 

نگارنده:

صابر اشرفی ، روانشناس و رواندرمانگر


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *