تابه حال در مورد بیماری صبحگاهی چیزی شنیده اید؟

بیماری صبح گاهی

 

بیماری صبحگاهی علائم شایع دوران بارداری است و با تهوع و استفراغ گاه به گاه مشخص شده اند. بر خلاف نامش، بیماری صبحگاهی می تواند در هر زمان از روز ایجاد شود.

 

به گفته انسیتو ملی سلامت (NIH)، زنان باردار بیشترین احساس بد صبح گاهی را تجربه می کنند . بیماری صبحگاهی معمولا در عرض چهار ماه اول بارداری اتفاق می افتد و اغلب اولین نشانه هایی است که  باردار بودن یک زن را نشان میدهد.

 

علل بیماری صبحگاهی

علت دقیقی در مورد ناراحتی صبح گاهی در دوران بارداری وجود ندارد و البته شدت آن در زنان مختلف و در بارداریهای اول و دوم نیز شدت آن متفاوت است، از شایع ترین علل آن افزایش سطح هورمون در طول چند هفته اول بارداری و کاهش قند خون می باشد.

 

دیگر عواملی که می تواند بیماری صبحگاهی را تشدید کند عبارتند از:

 

  • خستگی بیش از حد
  • استرس عاطفی
  • سفرهای مکرر

 


بزرگترین گروه فوق تخصصی پزشکان مغز و اعصاب و متخصصین روانپزشکی در ایران

 

شاید دیگر کمتر کسی اطلاع نداشته باشد که در مجموعه بزرگ پزشکان جایروس بهترین فوق تخصص های مغز و اعصاب و اعصاب و روان و برترین فارغ التحصیلان آمریکا،اسپانیا و آلمان حضور دارند و خدمات مغزواعصاب و روان که در این مجموعه ارائه می شود با کیفیت ترین در تمام ایران است!

کادر درمانی جایروس از لحاظ تخصصی در حیطه های اعصاب، در تمام کشور بی نظیر است


شماره تماس های نوبت گیری سریع

مشاوره های تلفنی و ویزیت آنلاین ویدئویی نیز ارائه می شود.

واحد مغز و اعصاب و روان ☎ 22616377_021

 واحد ویزیت متخصص اختلالات خواب و نوبت انجام تست خواب ☎ 02122648627

واحد مشاوره و روانشناسی  ☎ 22636863_021


درمان بی خوابی در منزل بدون دارو

 

اگر بی خوابی دارید، علاوه بر خدمات حضوری در کلینیک، میتوانید با تهیه دوره جامع درمان بیخوابی که توسط دکتر مصطفی امیری فلوشیپ اختلالات خواب تهیه شده است، بی خوابی تان را بدون دارو و در منزل درمان کنید.

درمان بی خوابی بدون دارو با ۱۱۳ روش علمی و خانگی (برای شروع، اینجا کلیک کنید)


درمان افسردگی بدون دارو آنلاین

اگر دچار افسردگی هستید یا میخواهید احساس شادی و لذت را در زندگی تان تقویت کنید، میتوانید بصورت حضوری توسط متخصصین روانپزشکی یا روانشناسان مجموعه جایروس ویزیت شوید و علاوه بر خدمات حضوری، میتوانید با تهیه دوره آنلاین درمان افسردگی در خانه که توسط مجموعه پزشکان جایروس تهیه شده است، افسردگی تان را در منزل و بدون دارو درمان کنید (برای دیدن ویدئو معرفی دوره، کلیک کنید)

درمان افسردگی در منزل بدون دارو (برای شروع، اینجا کلیک کنید)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *